Haber Detayı
30 Temmuz 2019 - Salı 16:54
 
2. LİG FİKSTÜRÜ ÇEKİLDİ
TFF 2. Lig'de 2019 - 2020 sezonu fikstür çekimi yapıldı. 2. Lig Kırmızı Grupta mücadele edecek olan temsilcimiz Vanspor Futbol Kulübü ligin ilk haftasında 1 Eylül'de kendi sahasında Bandırma Baltok'u konuk edecek.
Vanspor Haberi
2. LİG FİKSTÜRÜ ÇEKİLDİ

Hacı Yılmaz

 

TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Salonu'nda dün saat 11.00'de başlayan TFF 2. Lig fikstür çekimi, TFF Başkan Vekili Yılmaz Büyükaydın, Yönetim Kurulu üyesi İsmail Erdem, Genel Sekreter Yardımcısı Özcan Şepik, Maç Planlama Müdürü Besim Yalçın ve kulüp temsilcilerinin katılımıyla gerçekleşti.

 

TFF 2. Ligde sezon 1 Eylül 2019 Pazar günü oynanacak müsabakalarla başlarken, ilk yarı maçları 15 Aralık 2019 Pazar günü tamamlanacak. 12 Ocak 2020 Pazar günü ikinci yarı başlayacak ve normal sezonun son maçları 25 Nisan 2020'de oynanacak.

 

2019 - 2020 sezonunda TFF 2. Lig; Beyaz ve Kırmızı Grup olarak iki gruba ayrılırken, iki grupta da 18 takım yer alıyor.

 

1.Hafta

Ankara Demirspor  - Bodrum B. B.

Bayburt Özel İdare Spor - Birevim Elazığspor

Vanspor FK  - Bandırmaspor Baltok

Sakaryaspor A.Ş.- Ergene Velimeşe

Eyüpspor  - Kırşehir B.Spor

Etimesgut Belediyespor  - Niğde Anadolu FK

Kastamonuspor 1966   - Tuzlaspor A.Ş.

Sivas Belediye Spor - Kardemir Karabük

Utaş Uşakspor A.Ş. - Kahramanmaraşspor

 

2.Hafta

Ergene Velimeşe Spor  - Utaş Uşakspor A.Ş.

Niğde Anadolu FK - Vanspor FK

Kırşehir Belediye Spor - Kastamonuspor 1966

Bodrum B. Bodrumspor - Sivas Belediye Spor

Tuzlaspor A.Ş. - Bayburt Özel İdare

Bandırmaspor Baltok - Eyüpspor

Kardemir Karabükspor  - Etimesgut B.

Kahramanmaraşspor A.Ş.   - Ankara Demirspor

Birevim Elazığspor  - Sakaryaspor A.Ş.

 

3.Hafta

Birevim Elazığspor  - Tuzlaspor A.Ş.

Ankara Demirspor - Ergene Velimeşe

Bayburt Özel İdare Spor  - Kırşehir B. Spor

Vanspor FK   - Kardemir Karabük

Sivas Belediye Spor  - Kahramanmaraşspor

Kastamonuspor 1966 - Bandırmaspor Baltok

Etimesgut Belediyespor  - Bodrum B. Bodrum

Eyüpspor - Niğde Anadolu FK

Sakaryaspor A.Ş. - Utaş Uşakspor A.Ş.

 

4.Hafta

Niğde Anadolu FkK - Kastamonuspor 1966

Bodrum B.Bodrumspor   - Vanspor FK

Kırşehir Belediye Spor - Birevim Elazığspor

Tuzlaspor A.Ş. - Sakaryaspor A.Ş.

Bandırmaspor Baltok - Bayburt Özel İdare

Kardemir Karabükspor  - Eyüpspor

Kahramanmaraşspor A.Ş. - Etimesgut B.

Ergene Velimeşe Spor  - Sivas Belediye Spor

Utaş Uşakspor A.Ş. - Ankara Demirspor

 

5.Hafta

Birevim Elazığspor - Bandırmaspor Baltok

Bayburt Özel İdare Spor - Niğde Anadolu FK

Tuzlaspor A.Ş. - Kırşehir B. Spor

Vanspor FK  - Kahramanmaraşspor

Sivas Belediye Spor - Utaş Uşakspor A.Ş.

Sakaryaspor A.Ş. - Ankara Demirspor

Eyüpspor  - Bodrum B. Bodrum

Etimesgut Belediyespor - Ergene Velimeşe

Kastamonuspor 1966 - Kardemir Karabük

 

6.Hafta

Niğde Anadolu FK - Birevim Elazığspor

Kırşehir Belediye Spor - Sakaryaspor A.Ş.

Bodrum B.Bodrumspor  - Kastamonuspor 1966

Bandırmaspor Baltok  - Tuzlaspor A.Ş.

Kahramanmaraşspor A.Ş. - Eyüpspor

Ankara Demirspor - Sivas Belediye Spor

Kardemir Karabükspor  - Bayburt Özel İdare

Utaş Uşakspor A.Ş.F  - Etimesgut Belediye

Ergene Velimeşe Spor  - Vanspor FK

 

7.Hafta

Birevim Elazığspor - Kardemir Karabük

Bayburt Özel İdare Spor  - Bodrum B.Bodrum

Vanspor FK - Utaş Uşakspor A.Ş.

Tuzlaspor A.Ş. - Niğde Anadolu FK

Kırşehir Belediye Spor  - Bandırmaspor Baltok

Kastamonuspor 1966 - Kahramanmaraşspor

Etimesgut Belediyespor - Ankara Demirspor

Eyüpspor   - Ergene Velimeşe

Sakaryaspor A.Ş. - Sivas Belediye Spor

8.Hafta

Bodrum B. Bodrumspor  - Birevim Elazığspor

Niğde Anadolu FK - Kırşehir Belediye

Sivas Belediye Spor- Etimesgut Belediye

Bandırmaspor Baltok - Sakaryaspor A.Ş.

Kahramanmaraşspor A.Ş. - Bayburt Özel İdare

Kardemir Karabükspor  - Tuzlaspor A.Ş.

Ankara Demirspor - Vanspor FK

Ergene Velimeşe Spor  - Kastamonuspor 1966

Utaş Uşakspor A.Ş. - Eyüpspor

 

9.Hafta

Birevim Elazığspor - Kahramanmaraşspor

Bandırmaspor Baltok - Niğde Anadolu FK

Bayburt Özel İdare Spor - Ergene Velimeşe

Tuzlaspor A.Ş. - Bodrum B.Bodrum

Vanspor FK - Sivas Belediye Spor

Sakaryaspor A.Ş.- Etimesgut Belediye

Eyüpspor  - Ankara Demirspor

Kastamonuspor 1966 - Utaş Uşakspor A.Ş.

Kırşehir Belediye Spor  - Kardemir Karabük

 

10.Hafta

Etimesgut Belediyespor  - Vanspor FK

Sivas Belediye Spor - Eyüpspor

Niğde Anadolu FK - Sakaryaspor A.Ş.

Bodrum B.  Bodrumspor  - Kırşehir Belediye

Kahramanmaraşspor A.Ş. - Tuzlaspor A.Ş.

Ankara Demirspor - Kastamonuspor 1966

Kardemir Karabükspor  - Bandırmaspor Baltok

Utaş Uşakspor A.Ş. - Bayburt Özel İdare

Ergene Velimeşe Spor  - Birevim Elazığspor

 

11.Hafta

Birevim Elazığspor - Utaş Uşakspor A.Ş.

Tuzlaspor A.Ş. - Ergene Velimeşe

Bandırmaspor Baltok - Bodrum B.Bodrum

Bayburt Özel İdare Spor - Ankara Demirspor

Niğde Anadolu FK - Kardemir Karabük

Kırşehir Belediye Spor - Kahramanmaraşspor

Kastamonuspor 1966  - Sivas Belediye Spor

Eyüpspor  - Etimesgut Belediye

Sakaryaspor A.Ş. - Vanspor FK

 

12.Hafta

Etimesgut Belediyespor - Kastamonuspor 1966

Bodrum B.Bodrumspor  - Niğde Anadolu FK.

Sivas Belediye Spor  - Bayburt Özel İdare

Vanspor FK  - Eyüpspor

Kahramanmaraşspor A.Ş. - Bandırmaspor Baltok

Kardemir Karabükspor  - Sakaryaspor A.Ş.

Ankara Demirspor - Birevim Elazığspor

Ergene Velimeşe Spor  - Kırşehir Belediye

Utaş Uşakspor A.Ş.  - Tuzlaspor A.Ş.

 

13.Hafta

Kardemir Karabükspor  - Bodrum B.Bodrum

Birevim Elazığspor - Sivas Belediye Spor

Tuzlaspor A.Ş. - Ankara Demirspor

Bayburt Özel İdare Spor - Etimesgut Belediye

Bandırmaspor Baltok - Ergene Velimeşe

Niğde Anadolu FK - Kahramanmaraşspor

Kırşehir Belediye Spor - Utaş Uşakspor A.Ş.

Kastamonuspor 1966 - Vanspor FK

Sakaryaspor A.Ş. - Eyüpspor

 

14.Hafta

Eyüpspor  - Kastamonuspor 1966

Etimesgut Belediyespor - Birevim Elazığspor

Bodrum B. Bodrumspor  - Sakaryaspor A.Ş.

Sivas Belediye Spor - Tuzlaspor A.Ş.

Vanspor FK  - Bayburt Özel İdare

Ankara Demirspor  - Kırşehir Belediye

Kahramanmaraşspor A.Ş.  - Kardemir Karabük

Utaş Uşakspor A.Ş.   - Bandırmaspor Baltok

Ergene Velimeşe Spor  - Niğde Anadolu FK

 

15.Hafta

Kardemir Karabükspor  - Ergene Velimeşe

Birevim Elazığspor  - Vanspor FK

Kahramanmaraşspor A.Ş. - Bodrum B. Bodrum

Tuzlaspor A.Ş.   - Etimesgut Belediye

Bandırmaspor Baltok - Ankara Demirspor

Bayburt Özel İdare Spor  - Eyüpspor

Niğde Anadolu FK - Utaş Uşakspor A.Ş.

Kırşehir Belediye Spor  - Sivas Belediye Spor

Kastamonuspor 1966 - Sakaryaspor A.Ş.

 

16.Hafta

Kastamonuspor 1966  - Bayburt Özel İdare

Etimesgut Belediyespor   - Kırşehir Belediye

Eyüpspor  - Birevim Elazığspor

Sakaryaspor A.Ş. - Kahramanmaraşspor

Sivas Belediye Spor - Bandırmaspor Baltok

Vanspor FK  - Tuzlaspor A.Ş.

Ankara Demirspor   - Niğde Anadolu FK

Ergene Velimeşe Spor  - Bodrum B.Bodrum

Utaş Uşakspor A.Ş. - Kardemir Karabük

 

17.Hafta

Kardemir Karabükspor  - Ankara Demirspor

Kahramanmaraşspor A.Ş. - Ergene Velimeşe

Birevim Elazığspor - Kastamonuspor 1966

Tuzlaspor A.Ş.  - Eyüpspor

Bayburt Özel İdare Spor  - Sakaryaspor A.Ş.

Bandırmaspor Baltok - Etimesgut Belediye

Niğde Anadolu FK - Sivas Belediye Spor

Kırşehir Belediye Spor   - Vanspor FK

Bodrum B. Bodrumspor - Utaş Uşakspor A.Ş.

Kaynak: Editör:
Etiketler: 2., LİG, FİKSTÜRÜ, ÇEKİLDİ,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı