301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
06 Aralık 2018 - Perşembe 10:55
 
ADAYLIK TAKVA’YA VERİLDİ
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün İl Başkanları toplantısında 14 ilin belediye başkan adayını açıklıyor. Necdet Takva Ak Parti Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayı oldu.
Van Haber Haberi
ADAYLIK TAKVA’YA VERİLDİ

Vansesi Haber Merkezi

 

Ak Parti’nin Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayının Van Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Necdet Takva olduğu kesinleşti. Gazetemizin görüştü üst düzey yöneticiler haberi doğrularken, Necdet Takva Büyükşehir Belediye Başkanlığını kazanamaması halinde tekrar Van Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı olarak görevine devam edecek.

31 Mart 2018 tarihinde yapılacak yerel seçimlerinde Necdet Takva Ak Parti Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak gösterildi. Takva’nın Van’a gelerek çalışmalarına başlaması bekleniyor.

NECDET TAKVA KİMDİR?

1969’da Van’da doğan Necdet Takva, ilk ve orta öğrenimini Van’ da tamamladıktan sonra Gazi Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Yönetim Bilimleri Dalında Yüksek Lisans derecesi aldı.

Van Ticaret ve Sanayi Odası’nda Genel Sekreterlik yapan Takva, Van Kent Konseyi başta olmak üzere birçok STK’da yer aldı. Van Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı’na; Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 74. Genel Kurulunda, Ticaret ve Sanayi Odaları Konsey Başkanlığı’na seçildi. Takva ayrıca TOBB Fuarlar Komitesi Üyeliği, Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet Başkan Vekilliği görevlerini de icra etmiştir.

Necdet Takva,  evli ve dört çocuk babasıdır.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ADAYLIK, TAKVA’YA, VERİLDİ,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı