301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
12 Ekim 2019 - Cumartesi 11:48
 
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Suriyeli çocukları ağırladı
Van Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, “Dünya Kız Çocukları Günü” nedeniyle 30 Suriyeli kız çocuğunu ağırladı.
Van Haber Haberi
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Suriyeli çocukları ağırladı

Van Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından Dünya Kız Çocukları Günü münasebetiyle ağırlanan 30 Suriyeli kız çocuğu, il müdürlüğü yetkilileriyle sohbet ederek keyifli vakit geçirdiler. Okuyan kız çocuklarının ağırlandığı günün sonunda çocuklara birer ayakkabı hediye eden Van Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü yetkilileri, değerli misafirlerinin eğitim öğretim yaşamalarına dair bilgileri de edinerek yakından ilgileneceğini belirttiler.

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Van Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Yardımcısı Cahit Eldemir, "Ülkemize gelen çocukların yaşamlarını devam ettirmeleri, eğitimlerinin aksamaması ve sosyal yönlerinin gelişmesi için Bakanlık ve müdürlüğümüz olarak elimizden geleni yapmaya devam ediyoruz. Bugün de Dünya Kız Çocukları Günü olmasından dolayı bütün kız çocuklarını temsilen davet ettiğimiz yabancı uyruklu 30 kız çocuğumuzla yakından tanışma fırsatı bulduk" dedi.iha

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Aile,, Çalışma, ve, Sosyal, Hizmetler, İl, Müdürlüğü, Suriyeli, çocukları, ağırladı,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı