301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
06 Aralık 2018 - Perşembe 15:20
 
AK PARTİ BÜYÜKŞEHİR ADAYI NECDET TAKVA'DAN İLK AÇIKLAMA
Yerel seçimlerde büyük bir başarı bekleyen AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Van Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığına Van Ticaret ve Sanayi Odası (Van TSO) Başkanı Necdet Takva’yı gösterdi. Sosyal medyada açıklama yapan Takva, “Halktan olacağız, sıradan olacağız, başkan değil hizmet eden olacağız. Çok çalışacak, kazanacak, üretecek, kalkınacak, refah yaratacağız” dedi.
Van Haber Haberi
AK PARTİ BÜYÜKŞEHİR ADAYI NECDET TAKVA'DAN İLK AÇIKLAMA

Burhan Ergin

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti'nin Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda Van, Aksaray, Ağrı, Bilecik, Erzincan, Edirne, Iğdır, Isparta, Kars, Kırşehir, Kütahya, Siirt, Tunceli ve Zonguldak belediye başkan adaylarını açıkladı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 31 Mart 2018 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde Van TSO Başkanı Necdet Takva’nın, AK Parti Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olduğunu açıkladı. Takva’nın Van’a gelerek seçim çalışmalarına başlaması beklenirken, kazanamaması halinde Van TSO’daki görevine devam edeceği öğrenildi.

necdet takva ile ilgili görsel sonucu

“HALKTAN OLACAĞIZ”

Sosyal medyada açıklama yapan AK Parti Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Necdet Takva, “Halktan olacağız, sıradan olacağız, başkan değil hizmet eden olacağız.  Çok çalışacak, kazanacak, üretecek, kalkınacak, refah yaratacağız” dedi.

NECDET TAKVA KİMDİR? 

1969’da Van’da doğan Necdet Takva, ilk ve orta öğrenimini Van’ da tamamladıktan sonra Gazi Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Yönetim Bilimleri Dalında Yüksek Lisans derecesi aldı.
Van Ticaret ve Sanayi Odası’nda Genel Sekreterlik yapan Takva, Van Kent Konseyi başta olmak üzere birçok STK’da yer aldı. Van Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı’na; Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 74. Genel Kurulunda, Ticaret ve Sanayi Odaları Konsey Başkanlığı’na seçildi. Takva ayrıca TOBB Fuarlar Komitesi Üyeliği, Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet Başkan Vekilliği görevlerini de icra etmiştir.

Necdet Takva,  evli ve dört çocuk babasıdır.

necdet takva ile ilgili görsel sonucu

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, PARTİ, BÜYÜKŞEHİR, ADAYI, NECDET, TAKVA'DAN, İLK, AÇIKLAMA, ,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı