301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
08 Eylül 2019 - Pazar 19:40
 
Aramızdaki fark
Bana göre iki türlü Ermeni var. Biri Allah'ın yarattığı Ermeni. Diğeri emperyalizmin yarattığı Taşnak, Hınçak gibi örgütler ile diasporanın kin, nefret ve düşmanlıkla besleyerek büyüttüğü Türkiye karşıtı yeminli Ermeni.
Köşe Yazıları Haberi
Aramızdaki fark

Bana göre iki türlü Ermeni var. Biri Allah'ın yarattığı Ermeni. Diğeri emperyalizmin yarattığı; Taşnak, Hınçak gibi örgütler ile diasporanın kin, nefret ve düşmanlıkla besleyerek büyüttüğü Türkiye karşıtı Ermeni.

 

Gerçeklerin anlaşılması için diğerine diyorum ki…

 

Sen   1915'te Ermeni Taşnak- Hınçak örgütlerinin öncülüğünde başlatılan isyan, işbirlikçiliği ve ihanetin acı sonuçlarını sözde soykırım adı altında siyasi ranta dönüştürüyorsun.  Ben Türk, Ermeni, Kürt halkının ortak geleceğini faşist Taşnak-Hınçak gibi Avrupa'nın maşası olan Ermeni örgütlerinin mahvettiğini, savaş ortamında yaşanan kayıpların mukatele, yani birbirini vurma kabul ederek geçmişten kin, nefret, düşmanlık yerine barış ve dostluk çıkaralım diyorum.

 

Sen   Türkiye düşmanı kindar nesiller yetiştiriyorsun.  Ben, geçmişte Ermeniler güzel komşularımızdı,  benzer geleneklerimiz

vardı diyerek ortak acılarımıza birlikte yas tutalım, yaralarımızı birlikte saralım diyorum.

Sen   yılın 365 günü sabah akşam, Türkiye düşmanlığı propagandasına enerji ve para harcayarak seni kullanan emperyalistlerden medet umuyorsun.  Ben Ermeni Taşnak, Hınçak, Ramgavar, Karahaç gibi örgütlerin 1915'te masum Ermeniler gibi Müslümanların da geleceğini karattığını hatırlatarak geçmişten ders alınması tavsiyesinde bulunuyorum.

 

Sen   sanatı siyasete alet ederek fantezilerle kurgu hikâyeler yazıp nefret içeren filimler çekiyorsun.  Ben, ülkemizin yetiştirdiği Ermeni sanatçıların rol aldığı filmleri ilgiyle izliyor, şarkıları keyifle dinleyerek başarılarını alkışlıyorum.

 

Sen   1915'te yaşananları sebep sonuç ilişkisi içinde anlatmayarak tarihte yaşananları saptırarak soykırım yalanına sığınıyorsun. Ben neden isyan, ihanet ettiniz diyerek arşivlerinizi açarak tarihle yüzleşin diyorum.

 

YAZININ DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ...

Kaynak: Editör:
Etiketler: Aramızdaki, fark,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı