Haber Detayı
27 Ocak 2018 - Cumartesi 16:38
 
BAŞKAN DÜLGER'DEN GAZETEMİZE ZİYARET
Van Büyükşehir Belediyespor'un fanatik taraftar ekibi Grup Kara Kobra Taraftarlar Derneği Başkanı Ercan Dülger gazetemizi ziyaret etti. Kırmızı-Siyahlı ekipten şampiyonluk beklediklerini söyleyen Dülger, imtiyaz sahibi Erdal Perihan ve spor müdürü Rıdvan Can'a çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Vanspor Haberi
BAŞKAN DÜLGER'DEN GAZETEMİZE ZİYARET

Rıdvan Can

 

Van Büyükşehir Belediyespor'da yönetim ve teknik heyetin değişmesiyle taraftarlarda heyecanla şampiyonluk bekliyor. Grup Kara Kobra Taraftarlar Derneği Başkanı Ercan Dülger, gazetemize nezaket ziyaretinde bulunarak, çalışanlarımıza atkı hediye etti.

 

 

"Hep birlikte şampiyonluğa koşalım"

Büyükşehir'in sezon sonunda şampiyon olması için her türlü çabayı seve seve yapacaklarını ifade eden Dülger, "Van Büyükşehir Belediyespor'a gönül veren taraftarlar olarak her zaman takımımızın yanındayız. Şampiyon olmak için elimizden gelen her türlü çabayı sarf etmeye hazırız. Takımımıza sahip çıkarak, emek verirsek, başarıya ulaşırız. Güçlü olmak için birlik ve beraberlik içerisinde olmalıyız. Vanlılar olarak hep birlikte şampiyonluğa koşalım" dedi.

 

 

"Vansesi Van'ın yüz akıdır"

Vansesi Gazetesinin her zaman Van Büyükşehir Belediyespor'un yanında olduğunu vurgulayan Dülger, "Vansesi Gazetesi Van'ın yüz akıdır. Haber ve köşe yazılarıyla sorunların çözümü noktasında büyük rol oynuyor. İlimizin hem ulusal, hem de uluslar arası arenada her zaman iyimser haberlerle tanıtımına katkı sunmuştur. Van halkının Vansesi'ne bizim gazetemiz demesinin, sahiplenmesinin haklılığını her alanda gördüğümüz gibi spora katkılarında da görüyor ilgiyle takip ediyoruz. Başarılarınızın devamını dilerim" diye konuştu.

 

 

İmtiyaz sahibi Erdal Perihan nazik ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek teşekkür etti.  

Kaynak: Editör:
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı