Haber Detayı
28 Ocak 2020 - Salı 15:32
 
Başkan Ensari’den Çaldıranspor’a destek sözü
Çaldıran Belediye Başkanı Şefik Ensari, Van Amatör B Liginde gösterdiği başarı sonucu Play-Off’a çıkmaya hak kazanan Çaldıranspor’u tebrik etti.
Spor Haberi
Başkan Ensari’den Çaldıranspor’a destek sözü

Play-Off oynamaya hazırlanan Çaldıranspor’un oyuncularını ve yönetimini kutlayan Çaldıran Belediye Başkanı Şefik Ensari, Play-Off maçlarında da desteğinin devam edeceğini söyledi. 

Ensari, “Çaldıran Belediyesi olarak Çaldıranspor’da oynayan gençlerimizin başarıya ulaşabilmeleri için maddi ve manevi desteklerimiz devam edecek. Çaldıranlı gençlerden oluşan takımımızın elde ettiği bu başarı bizleri fazlasıyla mutlu etmiştir. Sporcularımız elde ettikleri başarılı sonuçlarla ilçemizi en iyi şekilde temsil ediyor. Takımımız azimle mücadele ederek buraya kadar bayrağı taşıdılar. İnanıyorum ki Play-Off yolunda da aynı azimle mücadele ederek kupayı ilçemize getireceklerdir. Önümüzdeki günlerde Play-Off’ta mücadele edecek olan sporcularımızla buluşacağız. Sporcularımıza forma, eşofman, top ve diğer spor malzemeleri yardımında bulunacağız. Takımımızı seyircimiz ile birlikte destekleyeceğiz. Bu noktada taraftarlarımızın ve iş adamlarımızın da desteği çok önemlidir. Ben bu vesileyle herkesi Çaldıranspor’a destek olmaya, takımımızı bu süreçte yalnız bırakmamaya ve hep beraber bu takıma sahip çıkmaya davet ediyorum” dedi.iha

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Ensari’den, Çaldıranspor’a, destek, sözü,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı