Haber Detayı
11 Haziran 2019 - Salı 17:29
 
Başkan Özgökçe Ertan vatandaşlarla buluştu
Büyükşehir Belediye Başkanı Bedia Özgökçe Ertan sorun ve taleplerin dinlendiği Halk Günü toplantısının ilkini yoğun katılımla gerçekleştirdi.
Van Haber Haberi
Başkan Özgökçe Ertan vatandaşlarla buluştu

Vansesi Haber Merkezi

Van Büyükşehir Belediye Başkanı Bedia Özgökçe Ertan vatandaşların sorun ve taleplerini dinlemek için her Salı günü düzenlenmesi kararlaştırılan halk toplantısının ilkini gerçekleştirdi. Başkanlık toplantı salonunda düzenlenen toplantıya Başkan Özgökçe Ertan’ın yanı sıra Genel Sekreter Vekili Engin Akın, Tarımsal Hizmetler Daire Başkanı Abdullah Kıran, Van Su ve Kanalizasyon İradesi (VASKİ) Genel Müdür Yardımcısı Nuri Yavuz, Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Erkan Akın, Ulaşım Daire Başkanı Kemal Mescioğlu, Zabıta Daire Başkanı Zeynep Karakoyun, Fen İşleri Daire Başkanı Çetin Çiftçi ile Emlak ve İstimlak Daire Başkanı Murat Atabay katıldı.

Yoğun katılımın sağlandığı toplantıda Başkan Özgökçe Ertan ve daire başkanları, vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyerek, tek tek not aldı.  Toplantıda konuşan Başkan Ertan, “Bundan sonra her Salı günü öğleye kadar halk buluşması düzenleyerek sizlerin sorun ve sıkıntılarını dinleyeceğiz. Her toplantıda ilgili daire başkanları ile birlikte burada olacağız” diyerek, sorunların çözümü için çalışacaklarını söyledi.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Özgökçe, Ertan, vatandaşlarla, buluştu,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı