Haber Detayı
11 Ocak 2018 - Perşembe 14:49
 
BAŞKAN YENİTÜRK KOLLARI SIVADI
Van Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Servet Yenitürk, ligin ikinci yarısından ümitli olduğunu söyledi.
Vanspor Haberi
BAŞKAN YENİTÜRK KOLLARI SIVADI

Rıdvan CAN

Gazetemize önemli açıklamalarda bulunan Van Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Servet Yenitürk, ikinci lig hedefi doğrultusunda gerekli fedakârlıkları yaparak bir üst lige yükselmek istediklerini belirterek, şehrin kendilerinden beklentilerinin büyük olduğunu ve bu beklentileri karşılamak içinde her türlü fedakârlığı yapacaklarını söyledi.

Spor Toto 3’ncü Lig 2’nci Grup’ta mücadele eden temsilcimiz Van Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Servet Yenitürk, yeni bir oluşum, güçlü bir yönetim ve profesyonel bir anlayışla bir araya gelerek ilin tek profesyonel takımı Van Büyükşehir Belediyespor’u başarılara ulaştırmak amacıyla ellerini taşın altına koyarak bu zorlu süreçte göreve geldiklerini ifade etti. 

“Faydalı ve katkı sunacak transferler yapıyoruz”

Transfer çalışmalarında sona geldiklerini ifade eden Yenitürk, “Transfer çalışmalarımız son noktaya geldi. Takıma faydalı olabileceğine katkı sunacağına inandığımız transferleri takıma kazandırıyoruz. Devre arası transferleri genelde risklidir. Bizler transfer konusunda ince eleyip sık dokuyoruz. Hata yapma lüksümüz yok. Teflisi olmayan maçlar oynayacağız. Taraftarımız rahat olsun, sabırlı olsun. Van halkına ve taraftarlarına ilk yarıya nazaran daha iyi bir takım ve seyir zevki güzel maçlar izlettireceğiz. Göreve geldiğimiz günden beri özellikle transferler konusunda yönetimimle birlikte çalışıyoruz. Antalya’da hazırlıklarını sürdüren takımın kampını ziyaret ederek, futbolcularla tanışacağız. Yeni transferlerimizi basın aracılığıyla Van halkına ve taraftarımızla paylaşacağız. İkinci lig hedefi doğrultusunda gerekli fedakârlıkları yaparak bir üst lige yükselmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.  

“Bu takımın her zaman yanındayız”

Van Büyükşehir Belediyespor’un 3’ncü ligde misafir olduğunu dile getiren Kulüp Başkanı Yenitürk, “Bir üst lige çıkmak için elimizden gelen bütün çabayı göstereceğiz. Ben inanıyorum ki, bu takım ikinci yarıda daha başarılı olacak. Hem yönetim, hem şehir olarak bu takımın her zaman yanında olduğumuzu her noktada belirtiyoruz. Burada bizim en büyük isteğimizin seyircimizin de, taraftarımızın da maçlarda takımımızı yalnız bırakmaması. Dolayısıyla ikinci yarıya başlarken büyük destek vermelerini istiyoruz ve bu destek bizleri de kamçılayacaktır. İnşallah ikinci yarı çok daha iyi olacağız” dedi.

Kaynak: Editör:
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı