301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
10 Şubat 2019 - Pazar 17:03
 
Bölünmüş Türkiye istiyorlar
Emperyalistler Suriye, Irak gibi bölünmüş, parçalanmış kukla Türkiye istiyor.
Köşe Yazıları Haberi
Bölünmüş Türkiye istiyorlar

Yeni Kaledonya, Madagaskar, Haiti, Martinigue, Guadaloup, Fransız Guyan'ı, Komor, Senegal, Mali, Fil Dişi Sahili, Gabon, Kamerun, Gana, Gine, Benin, Rwanda, Vietnam, Laos ve Kamboçya  gibi Afrika  ülkelerinin  zenginliklerini yıllarca sömüren, bu ülkelerde büyük katliamlar gerçekleştiren, Birinci Dünya Savaşı'nda Antep, Urfa, Maraş'ı işgal ederek Anadolu'da  katliamlar yapan, 132 yıl süreyle Cezayir'i işgal ederek sömüren, 1,5 milyon Cezayirliyi  hunharca öldüren, Ermeni çetelerini Osmanlı'ya karşı  silahlandırarak kullanan  emperyalist Fransa'dır. Fransa'nın  tarihi utanç verici insanlık suçlarıyla doludur.  

 

Cezayirlililerin "Fransa Cezayir'de soykırım yaptı, özür dilesin"  talebine karşılık; Fransızlar, "Bu işi tarihçilere bırakalım" yanıtını veriyorlar. Aynı Fransa,  Türkiye'nin " Ermeni iddialarını tarihçiler araştırsın" biçimindeki önerisine  karşı çıkıyor. 

 

Fransa, 2001 yılında parlamentoda kabul edilen yasayla "Ermeni soykırımı"nı resmen tanımıştı. Daha sonra parlamentoda kabul edilen "Ermeni soykırımın reddedilmesini suç sayan" yasa ifade ve düşünce özgürlüğüne aykırı olduğu gerekçesiyle  Fransa Anayasa Mahkemesi tarafından reddedilmişti.

 

Ermeni diasporası  Amerika  ve Avrupa' da  anıtlar dikmeye Türkiye'yi yalanlarıyla suçlamaya çalışırken Amerika ve Avrupa parlamentoları, belediye meclisleri tarihçiliğe  ve yargıçlığa soyunarak siyasi kararlarlarla Türkiye'yi mahkum etmeye  çalıştı.

 

YAZININ DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bölünmüş, Türkiye, istiyorlar,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı