301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
25 Nisan 2019 - Perşembe 17:27
 
Büyükşehir Belediye Meclisi komisyon üyelerini seçti
Van Büyükşehir Belediyesi, yeni dönemde görev yapacak 5 komisyon için üye seçimi yaptı.
Van Haber Haberi
Büyükşehir Belediye Meclisi komisyon üyelerini seçti

Vansesi Haber Merkezi

Van Büyükşehir Belediyesi Nisan ayı 3’üncü meclis toplantısını yaptı. Meclis Başkanı Cemil Komi başkanlığında yapılan toplantıda Büyükşehir Belediyesi’nin zorunlu komisyon üyeleri seçildi. Oylamayla, İmar ve Bayındırlık Komisyonu’na, HDP grubundan Kerem Aşkan, Cemil Komi, Güler Temel, Hatice Kiye, AK Parti grubundan ise Mustafa Atay, Rıfat Berrak, Sedat Görür seçildi.

Çevre ve Sağlık Komisyonu’na HDP grubundan Hülya Darak, Menican Gülmez, Vehap Ahmetoğlu, Muharrem Şahin AK Parti'den ise Memduh Başıbüyük, Halil Kaçmaz ve Medeni İzgi seçildi. Plan ve Bütçe Komisyonu’na HDP grubundan Saime Yıldız, Berivan Çağlayan, Ecevit Ceylancı, İsmet Tam AK Parti'den ise Mustafa Atay, Vural Ayvaz ve Bahattin Aydın seçildi. 
Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu’na HDP’den Kemal Yıldırım, Sinan Atabay, Zehra Urar, Bahar Kayacan, AK Parti grubundan ise Orhan Berge, Nevzat Pişdar ve Halil Kaçmaz seçildi. 

Ulaşım Komisyonuna HDP grubundan Hülya Darak, Turan Kara, Fevzi Caner, Muhammet Toksoy, AK Parti'den ise Emin Şenkal, Tahir Sabırlı ve Zabit Kahraman seçildi. Meclis kalan 4 komisyonun üyelerini belirlemek için yarın yeniden toplanacak.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Büyükşehir, Belediye, Meclisi, komisyon, üyelerini, seçti,
Haber Videosu
Yorumlar
--Sosyal Medya Bitiş -->
Haber Yazılımı