Haber Detayı
20 Haziran 2017 - Salı 10:48
 
BÜYÜKŞEHİR TESİSLERİ SEZONA HAZIR
Van Büyükşehir Belediyespor'da yeni sezon öncesi Şahabettin Özarslaner Tesislerinin bakım ve onarım çalışmaları tamamlandı.
Vanspor Haberi
BÜYÜKŞEHİR TESİSLERİ SEZONA HAZIR

Rıdvan Can

 

Spor Toto 3'ncü Lig'de Van'ı temsil edecek Van Büyükşehir Belediyespor yeni sezon öncesi Kulüp Başkanı Abdullah Çalım başkanlığında çalışmalarını sürdürüyor.

 

 

2017-2018 futbol sezonunda hedefini şampiyonluk olarak belirleyen kırmızı-siyahlılar da yönetim kaliteli bir takım için transferler gerçekleştirirken diğer taraftan kulüp tesislerini baştan aşağı yeniledi.

 

 

Şahabettin Özarslener tesislerinde yapılan çalışmalar hakkında gazetemize açıklama yapan Van Büyükşehir Belediyespor Başkanı Abdullah Çalım,  sezon öncesi Şahabettin Özarslaner tesislerinde bakım ve onarım çalışmalarını tamamladıklarını ifade ederek, "Tesiste, futbolcuların soyunma odaları, duşlar, çamaşırhane, yemekhane, koridorlar, aydınlatmalar, oyun salonu gece ışıklandırmalarının yanı sıra antrenman sahalarımızın çim bakımını yaptık. Bunlara ek olarak tesislerin alt yapı drenajları yenilendi. Tesisin su ve elektrik tesisatları, çevre düzenlemesi, iç ve dış boyası ve tüm eksikler gözden geçirilerek, sezona hazır hale getirildi" ifadelerini kullandı.

Kaynak: (VANSESİ) - VANSESİ GAZETESİ Editör:
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı