301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
11 Ekim 2019 - Cuma 16:41
 
Dr. Cem Kınay Van YYÜ'de Gelecekte Turizmi anlattı
Van Yüzüncü Yıl Üniversitesinde (Van YYÜ) Turizm ve Otel İşletmeciliği Yüksekokulu, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı, Öğrenci Konseyi, Turizm Topluluğu, İnovatif Girişimciler ve Proje Topluluğu tarafından organize edilen "Gelecekte Turizm" başlıklı söyleşi gerçekleştirildi.
Van Haber Haberi
Dr. Cem Kınay Van YYÜ'de Gelecekte Turizmi anlattı

Van YYÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin konferans salonunda gerçekleştirilen söyleşide konuşan Van YYÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat Kayri, "Üniversitemizde öğrencilerimiz tarafından kurulan topluluklarımızın böylesi güzel organizasyonlar yapması bizleri mutlu ediyor. Bugün turizm alanında önemli başarılara imza atmış Dr. Cem Kınay Beyin konuşmacı olduğu söyleşi öğrencilerimize ışık tutacak. Üniversitemize gelerek bilgi ve birikimi ile tecrübelerini öğrencilerle paylaşacak olan Kınay'a teşekkür ederim" dedi.

Turizm ve Otel İşletmeciliği Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Faruk Aleeddinoğlu'nun da bir konuşma yaptığı programda, Dr. Cem Kınay “Gelecekte Turizm” konulu bir sunum yaptı. Çok sayıda kişinin katıldığı söyleşinin sonunda Van YYÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat Kayri tarafından Dr. Kınay'a bir plaket verildi.iha

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dr., Cem, Kınay, Van, YYÜ'de, Gelecekte, Turizmi, anlattı,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı