301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
20 Mart 2018 - Salı 18:22
 
EDH seçim çalışmalarına devam ediyor
Van Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri kapsamında EDH Üyeleri Necdet Takva öncülüğünde çalışmalarına devam ediyor.
Van Haber Haberi
EDH seçim çalışmalarına devam ediyor

Vansesi Haber Merkezi

 

Ekonomide Değişim Hareketi 7 Nisan Cumartesi günü yapılacak olan Van Ticaret ve Sanayi Odası seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. EDH Üyeleri Necdet Takva öncülüğünde kent esnaflarını ziyaret etti.

 

Çarşı Merkezde bulunan birçok esnafı ziyaret eden EDH Üyeleri seçim çalışmaları kapsamında esnaf ile bire bir görüşerek Van Ticaret ve Sanayi Odası seçimi için destek istedi.

 

Ziyaret edilen esnaflar,  EDH Üyelerinin çalışmalarını takip ettiklerini ve takdir ile karşıladıklarını dile getirdiler. Van Ticaret ve Sanayi Odası'nın çalışmalarından memnun olduklarını söyleyen esnaflar, "Bu memnuniyetimiz ile birlikte EDH'nin Van Ticaret ve Sanayi Odası'na, Kente ve Ekonomi'ye ciddi katkı sundukları çalışmalar yürüttüklerini görüyoruz. Bu istikrarın devam etmesini istiyoruz" dediler. Esnafın bu isteğine karşılık EDH Üyeleri,  "Destekleriniz bizimle beraber olduğu sürece kent olarak başaramayacağımız, üstesinden gelemeyeceğimiz sorun yoktur. Bizler kentin gelişmesi adına çalışmalarımıza devam edeceğiz" ifadelerini kullandılar.

Kaynak: Editör:
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı