301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
07 Mayıs 2019 - Salı 11:29
 
Eş Başkanlar halkla birlikte iftar açtı
Van Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanları Bedia Özgökçe Ertan ve Mustafa Avcı, kurulan iftar çadırında halkla birlikte iftarlarını açtı. Eş Başkanlar, iftar sonrası Cumhuriyet Caddesi’nde bulunan semaver ve cızbızcıların yanına giderek, belirlenen yerin dışında tezgah kurmamaları konusunda uyardı.
Van Haber Haberi
Eş Başkanlar halkla birlikte iftar açtı

Vansesi Haber Merkezi

 

Van Büyükşehir Belediyesi ile İpekyolu Belediyesi’nin Kent Meydanı’nda kurduğu iftar çadırında yaklaşık 3 bin kişi bu yılın ilk iftarını açtı. Akşam ezanın okunmasına dakikalar kala Kur’an tilavetleri okunduğu çadıra Van Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanları Bedia Özgökçe Ertan ve Mustafa Avcı ile İpekyolu Belediye Eş Başkanları Azim Yacan ve Şehsade Kurt da geldi. İftar yemeğinin bir bölümünü Eş Başkanların kendisi dağıttı. Ezanın okunmasının ardından Eş Başkanlar, halk ile birlikte iftarlarını açtı.

 

EŞ BAŞKANLAR DENETİM YAPTI

İftar sonrası Eş Başkanlar Özgökçe ve Avcı, Kent Meydanı’nda tezgah açan semavercilerin yanına giderek, halkla birlikte çay içip sohbet etti. Daha sonra Cumhuriyet ve Maraş caddelerini gezen Eş Başkanlar, yer belirlenmesine rağmen cadde üzerinde tezgah açan semaver ve cızbızcıları uyardı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Eş, Başkanlar, halkla, birlikte, iftar, açtı,
Haber Videosu
Yorumlar
--Sosyal Medya Bitiş -->
Haber Yazılımı