301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
01 Mayıs 2019 - Çarşamba 14:06
 
FİNAL KOLEJİ KAHVALTIDA BULUŞTU
Van'ın öncü ve köklü eğitim kurumlarından Final Okulları Koleji, okul içi kaynaşmayı sağlamak, birlik ve beraberliği arttırmak amacıyla ortaokul öğrencilerini danışman öğretmenler eşliğinde kahvaltıda buluşturdu.
Van Haber Haberi
FİNAL KOLEJİ KAHVALTIDA BULUŞTU

Rıdvan Can

 

Başarının artmasında önemli etken olan öğrenci ve öğretmen arasındaki kaynaşmanın gerçekleşmesini hedefleyen Van Final Koleji, danışman öğretmenleri önceki gün Kocaeli Dostluk Parkında Ortaokul öğrencileri ve Final Okulları genel müdürü Erol Etlan'ın eşlik ettiği kahvaltıda bir araya geldi. Kahvaltıda güzel vakit geçiren öğrenciler ve öğretmenler doyasıya eğlendiler.

Van Final Okulları genel müdürü Erol Etlan, "Final Okulları olarak önceki gün gerçekleştirdiğimiz kahvaltı programına öğrenciler arasında arkadaşlık ilişkilerinin geliştirilmesi, sevgi, saygı ve hoşgörü anlayışının artırılması açısından bu etkinliklerin çok faydalı olduğunu düşünüyoruz. Aynı zamanda öğrencilerin motivasyonunu artırmakta ve öğretmenlerle olan ilişkilerini güçlendirmektedir. Bu durum öğrencilerin başarısına da etki etmektedir. Final Okulları olarak bu tür etkinleri sıklıkla tekrarlamaya devam edeceğiz" dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: FİNAL, KOLEJİ, KAHVALTIDA, BULUŞTU,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı