301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
17 Mayıs 2018 - Perşembe 14:09
 
Halk Oyunlarında Van’ın gururu oldular
Vali Ali Cevdet Bey Ortaokulu Yıldızlar Düzenlemeli Halk Oyunları ekibi, İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Tevke’yi makamında ziyaret eti.
Van Haber Haberi
Halk Oyunlarında Van’ın gururu oldular

Vansesi Haber Merkezi

Birçok sportif alanda Türkiye derecesi elde eden Vali Ali Cevdet Bey Ortaokulu, halk oyunlarında gösterdiği performansla da ilgi odağı oldu.

2015 yılında bölge birincisi, Türkiye üçüncüsü, 2016 yılında il ve bölge birincisi, Türkiye ikincisi, 2017 yılında il ve bölge birincisi, Türkiye üçüncüsü ve son olarak 2018 yılında il ve bölge birincisi olanVali Ali Cevdet Bey Ortaokulu Yıldızlar Düzenlemeli Halk Oyunu ekibiönümüzdeki günlerde yapılacak Türkiye finaline katılarak Van’ı temsil edecek.

Ekip öte yandan 2016 yılında İstanbul Harbiye Türkiye uluslararası kültür şenliğinde Van’ı temsil etmişti.

Okul Müdürü Öner Çayırlı, Müdür Yardımcısı İhsan Ekin ve öğrencileri kabul eden İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Tevke, başarılarından dolayı öğrencileri kutladı.

Okulda yapılan sportif faaliyetler, il, bölge ve Türkiye çapında elde edilen dereceler hakkında İl Müdürümüze bilgiler aktaran Okul Müdürü Öner Çayırlı, bu konuda okul olarak iyi mesafe aldıklarını söyledi.

İl Müdürümüz Hasan Tevke, önümüzdeki günlerde düzenlenecek olan halk oyunları Türkiye finaline katılacak öğrencilere başarılar dileyerek, çeşitli hediyeler verdi.

Kaynak: Editör:
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı