301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
05 Mart 2017 - Pazar 09:48
 
Hünkar hizmetiyle büyülüyor
Van'da restaurant sektöründe ilin en önemli işletmesi olan Hünkar Sofrası deneyimli personeliyle birlikte Van halkına hizmet etmeye devam ediyor.
Van Haber Haberi
Hünkar hizmetiyle büyülüyor

 

Rıdvan Can/ Vansesi Özel


İkinisan Caddesinde hizmet veren Hünkar Sofrası mekanı ve leziz yemekleriyle göz kamaştırıyor. Gazetemize açıklamalarda bulunan İşletme sahibi Senar Buldu, yaklaşık olarak 20 yıldır bu sektörde hizmet verdiklerini belirterek, amaçlarının vatandaşa daha iyi hizmet sunmak olduğunu söyledi. 

 


"HER TÜRLÜ HİZMETİ VERİYORUZ"
Beş yıldızlı hizmet verdiklerini ifade eden Buldu, "Burada geniş bir menümüz olduğunu ifade etmek istiyorum, Izgara çeşitleri, fırın, balık çeşitleri sulu yemek, döner, kebap ve yöresel yemeklere kadar yemek kültürümüzü yansıtan geniş bir menümüz var. Restaurantımızda her türlü hizmeti sağlıyoruz. Beş yıldızlı servis ve her türlü imkanı sunuyoruz. Bize has menümüzde Şaşlık kebabımız ve kaburgamız bulunuyor. Restaurantımızda45 çeşit yemek bulunur. Fiyatları piyasaya oranla çok uygundur. Örneğin bir porsiyon kebabı 18 liraya veriyoruz. Yanında 8 çeşit meze ve ikramlarımız oluyor" dedi.

 


"15 KİŞİYİ İSTİHDAM EDİYORUZ"
Hünkar Sofrası olarak amaçlarının Van halkına iyi hizmet vermek olduğunu anlatan Senar Buldu, 15 kişiyi istihdam ettiklerini belirterek, "Hünkâr Sofrası Restaurantımız 500 metre kare alan üzerine ve yaklaşık aynı anda 300 kişiyi misafir edebilecek kapasitededir. Restaurantımızda her türlü etkinliği rahatlıkla yapabilmekteyiz. Düğün, sünnet, nişan, toplantı ve dışarıya toplu yemek siparişlerini rahatlıkla yapabilmekteyiz. Deneyimli aşçı kadromuz ve personelimizle Van halkının damak tadına katkı sunmaya çalışıyoruz" şeklinde konuştu.

Kaynak: (VANSESİ) - VANSESİ GAZETESİ Editör:
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı