Haber Detayı
11 Şubat 2018 - Pazar 15:25
 
İpekyolu Belediyesinden kursiyerlere kitap desteği
Van’ın İpekyolu Belediyesi, Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (EKPSS) hazırlık kursuna katılanlara kitap desteği verdi.
Van Haber Haberi
İpekyolu Belediyesinden kursiyerlere kitap desteği

Engelsiz Yaşam Akademisinde açılan kursa katılan kursiyerlere, İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk tarafından kitapları teslim edildi. Kursiyerlerle bir süre sohbet eden Öztürk, Engelsiz Yaşam Akademisini hayata geçirirken, bu ve benzeri eğitim öğretim çalışmalarını öngörerek "Akademi" tanımını kullandıklarını vurguladı. Engelli vatandaşlara verilen hizmetlere çok önem verdiklerini belirten Öztürk, EKPSS’ye hazırlanan kursiyerlere kapılarının her zaman açık olduğunu kaydetti.
Kursiyerlere akademide sadece sınava hazırlık değil, tüm etkinliklerden de faydalanarak sosyal bir çevre oluşturmalarını tavsiye eden Öztürk daha sonra genel yetenek-genel kültür soru bankası ve konu anlatımı içerikli 2 ciltlik kitapların dağıtımını yaptı.
Kursiyerler de, hayatlarını değiştirecek böylesine önemli bir sınav öncesinde İpekyolu Belediyesinden aldıkları hizmetten ötürü Başkan Vekili Cemil Öztürk ve ilgililere teşekkür ettiler.
 

Kaynak: Editör:
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı