301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
06 Mayıs 2019 - Pazartesi 17:01
 
İpekyolu parklarında mobil ekip dönemi
İpekyolu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yeni oluşturulan mobil ekipler, ilçe genelinde bulunan tüm parklarda, bakım, onarım, temizlik ve çiçek dikim çalışmalarını başlattı.
Van Haber Haberi
İpekyolu parklarında mobil ekip dönemi

Vansesi Haber Merkezi

Halk iradesinin tecelli ettiği yerel seçimler sonrasında göreve başlayan İpekyolu Belediye Eş Başkanları Şehzade Kurt ve Azim Yacan, kısa süre için de belediyenin tüm birimlerini revize ederek çalışmalara hız verdi. Diğer tüm birimlerde olduğu gibi Park ve Bahçeler Müdürlüğü de çalışmalarına hız verdi.

Süren çalışmalar hakkında bilgi veren Park ve Bahçeler Müdürü Mehmet Cemil Uca, ilçenin dört bir tarafında bulunan 43 parkta onarım, temizlik çalışmalarının sürdüğünü aktardı. Uca, yeni kurulan mobil ekipler sayesinde düzenli şekilde 43 parkta, bakım ve onarıma muhtaç yerlerin onarılmaya başlanıldığı ve öte yandan sulama, budama çalışmalarının da sürdüğünü aktardı. Uca, aynı zamanda belediyeye ait seralarda yetişen mevsimlik çiçeklerin, ilçenin dört bir tarafına dikim çalışmalarının başladığını belirtti.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İpekyolu, parklarında, mobil, ekip, dönemi,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı