301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
30 Nisan 2019 - Salı 18:26
 
Lorenzo'nun yağı ve çınar
Anneler gününe sayılı günler kaldı. Anne olmak bir kadının başına gelebilecek en güzel olaydır. Anne olmak eğlencelidir yaşama sevinci aşılar çevresine. Ancak mutluluk verdiği kadar da meşakkatli, zor iştir. Emek iste, sabır ister, güç ister, çaba ister, fedakarlık ister.
Köşe Yazıları Haberi
Lorenzo'nun yağı ve çınar

Anneler gününe sayılı günler kaldı. Anne olmak bir kadının başına gelebilecek en güzel olaydır. Anne olmak eğlencelidir  yaşama sevinci aşılar çevresine. Ancak mutluluk verdiği kadar da meşakkatli,  zor iştir. Emek iste, sabır ister, güç ister, çaba ister, fedakarlık ister.

 

Anne olmak donanım ister, çağa ayak uydurmak ister . Anne iseniz durağanlık yerine sürekli kendinizi yetiştirmek, geliştirmek zorundasınız bundan dolayı okumalı, araştırmalısınız. Önce siz mutlu olmalısınız zira  çocuklar mükemmeliyetçi anne yerine güven veren mutlu bir anneye her zaman ihtiyaç duyarlar.

 

Sağlıklı bir çocuk yetiştiriyorsanız anneliğin tadı bambaşkadır daha az yükünüz vardır zira kendinize daha fazla zaman ayırırsınız .

 

 Ya özel ilgiye muhtaç bir çocuğa sahipseniz; o zaman size çevrenizde yardım eli uzatacak kimseniz yoksa yavrunuz için kendinize, anneliğinize daha fazla tutunmakla var olursunuz.

 

Yaşadığınız her gününüz ayrı bir ömür gibidir. Siz de diğer annelerden daha özelsiniz zira bir güne sığdıramazsınız koşuşturmalarınızı  ömür basamaklarını ikişer üçer çıkarsınız. Sizin tek hedefiniz  özel ilgiye muhtaç çocuğunuzu  kendi başına kaldığında kendisine yetebilmesi için hazırlamak olur. Çocuğunuzun en büyük başarısı  yaşamda bir adım da olsa kendi başına atabilmesini sağlamaktır. Bunu istemek de elbette sizin en büyük hakkınızdır. Zira böyle anneler ne acıdır ki  çocuklarından sonra ölmeyi  isterler. Böyle anneler filmlere, romanlara konu olmuş zaman zaman yılın annesi seçilmişlerdir. Sabrın, fedakarlığın simgesi eli öpülesi,saygı duyulası annelerdir onlar.

 

YAZININ DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ...

Kaynak: Editör:
Etiketler: Lorenzo'nun, yağı, ve, çınar,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı