301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
13 Şubat 2019 - Çarşamba 15:23
 
Mimarlık Tasarım Fakültesi 2018-2019 Öğretim Yılı Sergisi açıldı
Van Yüzüncü Yıl Üniversitesinde (YYÜ) Mimarlık Tasarım Fakültesi 2018-2019 öğretim yılı dönemi final çalışmaları sergisi düzenlenen törenle açıldı.
Van Haber Haberi
Mimarlık Tasarım Fakültesi 2018-2019 Öğretim Yılı Sergisi açıldı

Şehit Polis Halil Hamuryen Yemekhanesinde açılan sergide konuşan YYÜ Rektörü Prof. Dr. Peyami Battal, öğrencilerin yılsonu için hazırladıkları projeleri çok beğendiğini ifade ederek, "Bu projeler fakültemizde verilen eğitimin de bir göstergesidir. Fakültemiz, üniversitemizin en önemli fakültelerinden biridir. Mimarlık ve Tasarım Fakültemiz yeni olmasına karşın kaliteli akademisyenleri ile yetiştirdikleri öğrencileri ne kadar iyi eğittiklerini bu sergi ile göstermiş oldular. Fakültemizin tüm akademik ve idari personelini bu emeklerinden dolayı kutluyorum" şeklinde konuştu. 

Konuşmaların ardından öğrencilerin finaller için hazırlamış oldukları eserleri tek tek inceleyen Rektör Battal, öğrencilerle bir süre sohbet etti. Açılışa Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Murat Demirel, dekan yardımcıları Doç. Dr. Onur Şatır, Doç. Dr. Serkan Kemeç ile akademisyenler ve öğrenciler katıldı.iha

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Mimarlık, Tasarım, Fakültesi, 2018-2019, Öğretim, Yılı, Sergisi, açıldı, ,
Haber Videosu
Yorumlar
itiş -->
Haber Yazılımı