301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
19 Nisan 2019 - Cuma 14:11
 
Müftü Vekili Kesti’den hastane ziyareti
Van İl Müftü Vekili Sabahattin Kesti, SBÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi yönetimi ile müftülük hastane manevi danışmanlarını ziyaret etti.
Van Haber Haberi
Müftü Vekili Kesti’den hastane ziyareti

Müftü Vekili Kesti, Beraat Kandili münasebetiyle hastane yönetimi ve manevi danışmanlarla bir araya geldikten sonra, KVC servisinde yatan hastalarla hasta yakınlarını ziyaret ederek gül ve Hadis Kartelası hediye etti. 


Yapılan ziyaretten dolayı başta hastane yönetimi olmak üzere, hastalar ve hasta yakınları memnuniyetlerini dile getirerek, bu tür programların devam etmesi temennisinde bulundular. 

 

VAN MÜFTÜLÜĞÜNDEN HASTANELERDE MANEVİ DESTEK PROGRAMI 

Van İl Müftülüğü tarafından hastanelerde dini konularda moral motivasyon ile danışmanlık destek hizmeti vermeye devam ediyor. 


Diyanet İşleri Başkanlığınca, Sağlık Bakanlığı ile işbirliği çerçevesinde Van İl Müftülüğüne bağlı manevi danışmanlar, haftanın 4 günü hastalara, hasta yakınlarına ve hastane personeline manevi ve dini konularda moral motivasyon ile danışmanlık destek hizmeti vermeye devam ediyor. Aynı zamanda hastane başhekimliğince oluşturulan ve Diyanet yayınları ile dini içerikli kitaplık, hasta yakınlarının istifadesine sunuluyor. 


Ayrıca hastane çalışanları ile hasta yakınlarının istifadesine sunulmak üzere 5 ayrı yerde yapılan hizmetleri içeren panolar da oluşturuldu. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Müftü, Vekili, Kesti’den, hastane, ziyareti,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı