301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
26 Haziran 2019 - Çarşamba 14:24
 
Nemlendirici Krem Nedir?
Yaşam Haberi
Nemlendirici Krem Nedir?

Nemlendirici kremler cildin düzgün ve sağlıklı bir görünüm kazanması için oldukça önemlidirler. Nemlendiriciler su çekici etkisi ile derinin su tutma kapasitesini arttırır. Cilt tipi ne olursa olsun cildi her gün nem kaybına karşı nemlendirici krem ile nemlendirmemiz oldukça önemlidir. Yalnızca kuru cilt tipine sahip kişiler değil, yağlı cilt tipine sahip olan kişiler de cilt tipine uygun bir cilt uzmanının tavsiye ettiği bir nemlendirici kullanması gerekli olabilmektedir. Nemlendirici ürünler, cilt tiplerine göre cilt bakım ürünleri üreten firmalar tarafından ayrı ayrı cilt tiplerine göre üretilmektedir.

Mutlaka bir uzman dermatologdan yardım alarak cilt tipimize uygun olan bir nemlendirici krem kullanmalıyız. Cilt doktorunuzun sizin için önerdiği nemlendirici kremi kuru ve temiz cildinize sürerek kullanmalısınız.

Nemlendirici Kremler Ne İşe Yaramaktadır?

Nemlendiriciler cildimizin güneş, kuruluk ve soğuk hava gibi nedenlerden dolayı yıpranmasını önler. Ayrıca cildimizin elastikiyetini arttırır. Böylece cildimiz daha sağlıklı bir görünüme kavuşur. Esnekliğini koruyan cildin sebebi nemdir. Bu yüzden bir uzman dermatologa giderek cilt tipimize uygun olan bir nemlendirici krem kullanmamızda yarar vardır. Cildinize uygun kremler için https://www.recete.com/yuz-nemlendirici/ sayfasını inceleyiniz.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Nemlendirici, Krem, Nedir?,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı