301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
14 Şubat 2018 - Çarşamba 12:32
 
Önce birbirimizi sevmekle başlayalım
İsterseniz gelin kibir ve samimiyetsizliği, egoları ve kompleksleri bir tarafa bırakıp önce birbirimizi sevmekle başlayalım işe. MIŞgibi değil de samimi olalım içten davranalım. Kişisel çıkarlar yerine memleketimizin çıkarlarına öne alalım yaşamımızda Vanlılık ruhuna yakışır davranalım. Memleket sevdalısı olalım.
Köşe Yazıları Haberi
Önce birbirimizi sevmekle başlayalım

İstanbul Van Dernekler Federasyonu' nun" Her şey Van için" duygusu ve anlayışıyla düzenlediği " Gönlümdeki Memleket " Şiir dinletisi İstanbul'da bir ilki gerçekleştirdi.  Gecenin mimarı Van Dernekleri Federasyonu Başkanı Fevzi Donat Bey iken, geceye binlerce kilometre öteden Şehri Van'dan Barış Kul, Burhan Şahiner, Fesih Vural, Gökmen Sakın, Hakan Pütün, Latif Bakış,Mehmet Feyat, Muhsin Öztopçu , Mustafa Işık, Ümit Kayaçelebi, Yaşar Adıyaman, A.Yavuz  Yavrutürk gelirken İzmir'den Nuran Benli, Balıkesir den bendeniz Ümran Öztürk, geldi  Songül Altınkaynak ise İstanbul'dan katıldı. Sesiyle, yorumuyla, takdimiyle mükemmel sunumuyla geceye ayrı bir renk katan Can Batmaz gecenin sunumunu yaptı.

 

Muhteşem fon müzikleri icra eden İstanbul Üniversitesi Konservatuar Bölümü Öğretim Görevlisi Arif Yanmaz ve orkestrasına fotoğraf çekimi yapan Bayram Karabaş ve video-resim çekimi yapan yönetmen Murat Akbaş  gecede ekip ruhuna güzel bir örnekti. Bu programa katkı sunan değerli iş adamlarımız ve katılan dernek başkanı ve yöneticilerine teşekkür ederken, İstanbul da yaklaşık 80 dernekten bu etkinliğe sadece 10 dernek yöneticisini katılması biraz düşündürücüydü.

 

YAZININ DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: Editör:
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı