Haber Detayı
01 Haziran 2020 - Pazartesi 22:45
 
Oral B Ürünleri
Yaşam Haberi
Oral B Ürünleri

Ülkemizde P&G firmasının çatısı altında hizmet beren Oral B yıllardır kişisel ve diş doktorlarına yönelik ağız bakım ürünlerini en uygun fiyatlarla sunuyor.

Dünya üzerinde en çok tercih edilen ağız bakım ürünleri arasında bulunan Oral B çocuk, yetişkin ve özel ağız bakımı ihtiyacı bulunan insanlara farklı ürün seçenekleri sunuyor. Çocuk ve yetişkinlere özel manuel, şarj edilebilir ve pilli diş fırçalarının yanında, diş ipi, ağız bakım suyu gibi ürünlerini sunan marka diş fırçası endüstrisinin Pazar lideri konumunda bulunuyor

Oral B Satın Al

Her yaş grubuna yönelik ağız bakım ürünleri bulunan Oral B, farklı yaş gruplarının ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak üretimlerine devam ediyor. Profesyonel ağız bakımın ev içerisine taşınmasını sağlayan marka tüm diş ve diş eti sorunlarının tedavisinde yardımcı ürünlerini sunuyor. Diş temizliğini özel ürünleri ile hem zevkli hem de güvenilir hale getiren marka yetişkin serilerinde diş sağlığına yönelik birbirinden farklı ürünler sunabiliyor. Markanın en sevilen ürünlerini https://www.cosmetica.com.tr/oral-b/ adresinde bulabilirsiniz.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Oral, B, Ürünleri,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı