Haber Detayı
14 Kasım 2017 - Salı 16:41
 
Öz Şark Sofrası açıldı
Van halkına yeni tatlar yeni lezzetler sunacak olan Öz Şark Sofrası Aydın Arıtürk ve Erdal Kıraç tarafından Asur iş merkezinde hizmete açıldı.
Van Haber Haberi
Öz Şark Sofrası açıldı

Rıdvan CAN

 

Şehrin Sofrası "Öz Şark Sofrası Van Ticaret ve Sanayi Odası ( Van TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Takva, Başkan yardımcısı Yavuz Kahraman, genel sekreter Ramazan Temizel, Van Kırmızı Et Üreticileri Birliği Başkanı Sabri Yılmaz ve vatandaşların katılımıyla Van halkının hizmetine açıldı.

 

 

Öz Şark Sofrası açılış kurdelesini Van Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Necdet Takva ve beraberindeki heyet birlikte kesti.

 

Açılışta kısa bir konuşma yapan Van Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Necdet Takva, İlimizde her açılan yeni işletme bizleri mutlu etmektedir. Bugün hizmete giren Öz Şark Sofrasının Aydın ve Erdal kardeşimize ve Van halkına hayırlı olmasını diliyorum. Allah bol kazançlar versin utandırmasın" dedi ve açılış kurdelesini kesti.

 

 

Resmi açılışı yapılan Öz Sark sofrası işletme sahipleri Aydın Arıtürk ve Erdal Kıraç, misafirleriyle yakından ilgilendiler. Açılışın ardından gazetemize açıklamalarda bulunan işletme sahibi Aydın Arıtürk, "Van, büyük bir şehir 1 milyonu aşkın nüfusu var, biz de bu potansiyeli düşünüp bu işletmeyi açtık. Kalite ve hizmet konusunda Van'daki en iyi hizmeti sunuyoruz.

 

 

"20 yıllık deneyime sahibiz"

Merkezi Batman Kozluk'ta bulunan Öz Şark Sofrası'nın bir şubesini de Van'da açtıklarını sözlerine ekleyen Arıtürk, "20 yıllık deneyime sahibiz tecrübeli kadromuz var, ustasından komisine yıllardır bu işi bilen arkadaşlarla birlikte çalışıyoruz. Bizim menü olarak çorba çeşitlerimiz ızgara çeşitlerimiz özellikle lokantamıza ait fıstıklı kebabımız, kuşbaşı, ciğer şiş, Izgaralar pideler spesiyaller var. Lokantamız tatlı konusunda da iddialı Antep katmer tatlısı, fırın sütlaç, incir tatlısı ve özel fıstıklı sarma tatlılarımız bulunmaktadır". Dedi.

 

 

"35 kişi Batman'da 20 kişi ise Van'da istihdam ediyoruz"

Batman Kozluk'taki, işletmemizde 35 Van'da 20 personel istihdam ediyoruz. Burada nezih bir ortamda misafirlerimize ve değerli Van halkına en kaliteli hizmeti sunmaya çalışacağız. Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından davetlilere çeşitli ikramlarda bulunuldu.

Kaynak: Editör:
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı