Haber Detayı
08 Şubat 2019 - Cuma 15:11
 
PARK AVM AÇILIŞA HAZIRLANIYOR
Van Büyükşehir Belediyesince yapımı tamamlanan PARK AVM açılış için gün sayıyor.
Van Haber Haberi
PARK AVM AÇILIŞA HAZIRLANIYOR

Vansesi Haber Merkezi

İçişleri Bakanlığı’nın Kanun Hükmünde Kararnamesi (KHK) ile görevlendirme yapılan Van Büyükşehir Belediyesi hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Yıllardır yapımı yılan hikayesine dönen Cumhuriyet Caddesi üzerindeki PARK AVM tamamlandı. Esnafın büyük ölçüde yerleştiği PARK AVM’nin kısa zaman içinde resmi açılışı yapılacak. Resmi açılıştan önce kapılarını açan AVM vatandaşında beğenisini kazandı.

Van Park AVM'nin bulunduğu alanın kentin en kıymetli yerlerinden biri olduğunu belirten Hamza Bakan, “AVM konum olarak çok iyi bir noktada. Biz burada ayakkabı mağazası açtık. Mağazamızda ünlü markaların ürünlerini satıyoruz. Burada 8 kişi çalışıyor. Açılış olmamasına rağmen insanlar merak içinde AVM'ye geliyor. Özelikle kayyumların çabaları sonucu 12 yılın ardından AVM açıldı. Ben buradan gayretleri sonucu AVM açılışına katkı sunan sayın valimize ve AVM yönetimine teşekkür ediyorum” dedi. 
Yaklaşık4 bin 760 metrekare alan üzerine kurulu 160 işyerinin bulunduğu PARK AVM’de, çocuk oyun alanları, kafeler, mağazalar ve fastfood katları bulunuyor. 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: PARK, AVM, AÇILIŞA, HAZIRLANIYOR,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı