301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
28 Kasım 2019 - Perşembe 14:56
 
Savaş mevzilenmesi
Vatan Partisi İstanbul İl Başkanı Cem Dikmen'in Sedat Peker ile çektirdiği fotoğrafın basında yer alması üzerine sosyal medyada fırtına koptu.
Köşe Yazıları Haberi
Savaş mevzilenmesi

Vatan Partisi İstanbul İl Başkanı Cem Dikmen'in Sedat Peker ile çektirdiği fotoğrafın basında yer alması üzerine sosyal medyada fırtına koptu.

 

ABD bayraklarıyla Dünyanın çeşitli ülkelerinde yapılan gösterilerde, "geleceğin Dünya Devrimi"nin habercilerini görenler, bu fotoğrafın ne anlama geldiğinin açıklanmasını istediler?

 

Oysa İmamoğlu'nun Chatham House kapısında çektirdiği fotoğraf hiç ilgilerini çekmemişti. Veya CHP içinde bir yalan haber üzerine koparılan gürültüyle, hangi büyük planın uygulanmakta olduğu ile de ilgilenmemişlerdi.

 

Oysa Vatan Partisi İstanbul il yöneticilerinin Sedat Peker ile çektirdiği fotoğraf üzerine koparılan gürültünün kendisi de başlı başına uyarıcıdır ve üzerinde düşünmek gerekir.

 

Tarafların açıklamaları

Fotoğraf ile ilgili bir değerlendirme yapmadan önce Cem Dikmen ile Sedat Peker'in, yaptığı açıklamalara bakalım: Önce Sayın Cem Dikmen'in açıklaması:

 

"26 Kasım günü il başkan yardımcımız Bora Çelik ile birlikte değerli dostumuz Selim Akgül beyin Mahkeme isimli lokantasında Selim bey ile yemekteydik. Sn. Sedat Peker ile aynı mekanda karşılaşınca tanıştık ve Ergenekon günlerini kapsayan kısa bir sohbet gerçekleştirdik. Ardından da birlikte fotoğraf çektirerek ayrıldık. Daha sonra bahsi geçen fotoğrafı kendimiz paylaştık. Kamuoyuna yansıtıldığı gibi yemekte buluşmadık fakat öyle olsaydı da bir sorun görmezdim.

 

 

YAZININ DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ...

Kaynak: Editör:
Etiketler: Savaş, mevzilenmesi,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı