Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
12 Şubat 2019 - Salı 16:09
 
SEÇİM GÜVENLİĞİ MASAYA YATIRILDI
Vali Mehmet Emin Bilmez başkanlığında 31 Mart 2019 pazar günü Mahalli İdareler Genel Seçimine ilişkin, vali yardımcıları, il güvenlik temsilcileri, kaymakamlar, ilçe seçim kurulu başkanlarının katılımıyla seçim güvenliği toplantısı gerçekleştirildi.
Van Haber Haberi
SEÇİM GÜVENLİĞİ MASAYA YATIRILDI

Vansesi Haber Merkezi

Elit World Hotel'de gerçekleştirilen toplantıda konuşan Vali Bilmez, toplantının amacının seçim sürecinde alınan tedbirlerin görüşülmesi, ihtiyaç halinde alınacak ek tedbirlerin değerlendirilmesi, genel itibariyle seçimin huzur ve güven içerisinde tamamlanmasını sağlamak olduğunu ifade etti.

Seçimin hayırlara vesile olmasını dileyen Vali Bilmez, “İnşallah hep birlikte bu süreci kazasız, belasız atlatacağız. Herkesin seçim sürecinde dikkatli ve duyarlı şekilde görev yapmasını istiyorum. Ayrıca, seçimin baskı ve şiddetten uzak olması, oyların ilçe seçim kurullarına teslimi sırasında da iletişimin sağlıklı bir şekilde yürütülmesi çok önemlidir” dedi.

Toplantı İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığının seçime yönelik tedbir ve çalışmalarını içeren bilgilendirme sunumlarının ardından son buldu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: SEÇİM, GÜVENLİĞİ, MASAYA, YATIRILDI,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı