301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
17 Temmuz 2019 - Çarşamba 13:14
 
ŞEHRİ GÜZELLEŞTİRME ÇABASINDAYIZ
Edremit’in Selahattin Eyyubi Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Bedia Özgökçe Ertan, “Belediye olarak bu şehir nasıl kalkınır, nasıl daha güzel olur diye büyük bir çabanın içindeyiz” dedi.
Van Haber Haberi
ŞEHRİ GÜZELLEŞTİRME ÇABASINDAYIZ

Vansesi Haber Merkezi

Van Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanları, merkez ilçe ve mahallerde halk toplantılarına devam ediyor. Edremit İlçesi’ne bağlı Selahattin Eyyübi Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Van Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Bedia Özgökçe Ertan, çalışmalara dair görüş ve önerileri aldı. 

Buluşmaya HDP Edremit İlçe Eşbaşkanı Barış Caniş, 31 Mart seçimlerinde Eşbaşkan adayı olan Medeni Özer, VASKİ Genel Müdürü Şeref Demir, Yol Yapım Bakım ve Onarım Daire Başkanı Cihan Gümüşlü ve belediye meclis üyeleri katıldı.
Eşbaşkan Özgökçe’nin kadınlar tarafından ilgiyle karşılandığı toplantıda, vatandaşlar sorun ve taleplerini dile getirdi. Sorun ve çözüm önerilerini dinleyen Eşbaşkan Özgökçe, alınan notlar çerçevesinde çözüm odaklı çalışmaların başlatılacağını söyledi. 

Eşbaşkan Özgökçe, “Sizin sorun ve talepleriniz baş göz üstüne. Büyükşehir Belediyesi olarak üzerimize düşen iş her ne ise biz bunu yapmaktan kaçınmayız. Borcumuz var diye hizmetten kaçınamayız. Bütün imkânsızlıklara rağmen, elimizdeki kıt imkânları kullanarak hizmet üreteceğiz. Çok kısa bir zamanda toparlanacağız. Bizim yapacağımız birçok iş var. Belediyeye gelir getiren işler yapmaya ihtiyacımız var. Halkımız üretim alanlarından koparılmış ama biz belediye olarak bu üretim alanlarını açabiliriz. Bazı model ve örneklerle bu işe başlayacağız. Biz belediye olarak bu şehir nasıl kalkınır, nasıl daha güzel olur diye o çabanın içerisindeyiz” dedi. 

Toplantı sorun ve önerilerin not alınmasıyla sona erdi.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ŞEHRİ, GÜZELLEŞTİRME, ÇABASINDAYIZ,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı