301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
11 Nisan 2018 - Çarşamba 12:30
 
Şimdi güzelleşme zamanı
Havalar ısındıkça kıştan kalan giysilerin yerini rengarenk hafif giysiler almaya başladı. Kadınlar için bir yandan kilo verme çabası diğer taraftan sağlıklı ve genç kalma uğraşı var.
Köşe Yazıları Haberi
Şimdi güzelleşme zamanı

İnsanlığın başlangıcından beri belki de kadınlar güzellikleri için uğraşıyorlar. Bright Side'dan sizler için derlediğimiz bu içeriğimizde, kadınların yüzyıllardır kullandığı ve işe yarar olduğunun kanıtlandığı güzellik tüyolarını bir araya getirdik. Kağıtlar, kalemler hazırsa başlayalım!

 

1. Zeytinyağı

Atalarımız boşuna zeytinyağı için altın dememişler. Zeytinyağı denilen bu mucize şimdilerde birçok şampuan, saç bakım ürünü ve dudak bakım ürününün temelini oluşturuyor.

 

2. Hamamlar

Antik Romalılar hamamların keyfini uzun uzun çıkaranlar arasında yer alıyorlardı. Keyifli konuşmaların, sıcak ve soğuk su keyfinin yaşandığı bu hamamlar da güzelliğinize güzellik katacak bir olmazsa olmaz olarak dursun şöyle kenarda.

 

3. Aroma terapi masajları

Masajlar kadınların en sevdiği güzellik yollarından biri olmuştur her zaman. Hele ki bir de aromalı kremler ve yağlar çıktığından beri, rahatlığın ve ferahlığın tavan yaptığını söylemek yanlış olmaz herhalde.

 

YAZININ DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Kaynak: Editör:
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı