Haber Detayı
03 Haziran 2018 - Pazar 18:28
 
SİYASETİN NABZI VAN’DA ATACAK
Başbakan Binali Yıldırım, Cumhuriyet Halk Partisi Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce ve HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem milletvekilliği seçimleri öncesi Van’a çıkarma yapıyor.
Van Haber Haberi
SİYASETİN NABZI VAN’DA ATACAK

Hacı Yılmaz

 

Cumhuriyet Halk Partisi Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce ve HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan yarın Van’ı ziyaret edecek. Başbakan Binali Yıldırım ise Salı günü Vanlılarla buluşacak.

Cumhuriyet Halk Partisi Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce yarın saat 13.30’da Beşyol meydanında düzenlenecek olan mitingde Vanlılara seslenecek. HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan da yarın saat 16.00’da Cumhuriyet Caddesi’nde bulunan HDP seçim bürosunun açılışını yaparak düzenlenecek mitingde vatandaşlara seslenecek.

Başbakan Binali Yıldırım Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem milletvekili seçimleri kapsamında 5 Haziran Salı Günü Van’a gelecek. Başbakan Yıldırım, saat 16.00’da Beşyol Meydanında AK Parti tarafından düzenlenecek olan mitingde Vanlılara seslenecek.

Başbakan Binali Yıldırım, Cumhuriyet Halk Partisi Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan’ın bir gün arayla Van’ı ziyaret ederek miting düzenlemeleri Van’da siyasi heyecan ve hareketlenmelere neden oldu.

 

Büyükşehir olan Van’ın nüfusu, stratejik konumu, demografik yapısıyla önemli bir kent olduğunu belirten Vanlılar, liderlerin bir gün arayla Van’ı ziyaret etmelerinin Türk demokrasisi, hoşgörüsü açısından değerli ve çok güzel olduğunu, 24 Haziran seçimleri öncesi kardeşlik, barış, hoşgörü ve şenlik havasında gerçekleştirilecek mitinglerin ülke ve Van yararına kucaklayıcı, umut veren mesajlar içermesi temennisinde bulundular.

Kaynak: Editör:
Etiketler: SİYASETİN, NABZI, VAN’DA, ATACAK,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı