301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
02 Aralık 2019 - Pazartesi 16:53
 
SMMMO’dan e-uygulamaları semineri
Van Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odasında (SMMMO) ‘e-uygulamaları ve Defter Beyan Sistemi’ semineri düzenlendi.
Van Haber Haberi
SMMMO’dan e-uygulamaları semineri

Odada düzenlenen seminere VANESOB Yönetim Kurulu Başkanı İsa Berge, Van TSO Genel Sekreteri Cengiz Aras ve SMMMO üyeleri katıldı. Katılımın yoğun olduğu seminerde açılış konuşmasını yapan Van SMMMO Başkanı İbrahim Şahin, teknolojinin gelişmesiyle birlikte hayatımıza e-dönüşümlerin girdiğini ifade ederek, “Hayatın birçok alanında bundan böyle e-dönüşümlerle işlemleri sürdüreceğiz. Esnaflarımıza doğru bilgileri aktarmak adına e-dönüşümlerle ilgili kafanızda herhangi bir soru işareti kalmamasını umut ediyorum. Bizler esnafımızı doğru bilgilendirmek istiyoruz. Bu işi Van TSO ve VANESOB ile birlikte yapmak istiyoruz. Bizim amacımız bu e-dönüşümlerle ilgili esnafımızla, tüccarımızla bu süreci iyi götürmektir. Ben bu anlamda bu eğitimin başarılı geçmesini diliyorum” dedi.

Yapılan konuşmanın ardından program, İstanbul SMMMO Eğitim Müdürü İnci Şalcı, ‘e-uygulamalar ve Defter Beyan Sistemi’ konusunda katılımcılara seminer vermesi ile sona erdi.iha

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: SMMMO’dan, e-uygulamaları, semineri,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı