301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
13 Haziran 2018 - Çarşamba 12:26
 
SORUNLARA KALICI ÇÖZÜM BULACAĞIZ
CHP Van Milletvekili Adayı Mehmet Kurukcu, 24 Haziran’da yapılacak seçimlerde önemli bir başarı elde edileceğini belirterek, “Halkımız 25 Haziran’da yeni bir sabaha uyanacak. İktidara geldiğimiz takdirde bütün sorunlara kalıcı ve kesin çözüm bulacağız” dedi.
Van Haber Haberi
SORUNLARA KALICI ÇÖZÜM BULACAĞIZ

Vansesi Haber Merkezi

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği genel seçimleri kapsamında seçim çalışmalarını sürdüren CHP heyetine Erciş ve Muradiye halkı yoğun ilgi gösterdi.

Önce Erciş ardından da Muradiye’de ziyaretlerde bulunan CHP Van Milletvekili Mehmet Kurukcu ve beraberindekiler, esnaflarla bir araya gelerek sıkıntılarını dinledi. Esnalar CHP heyetine yoğun ilgi gösterdi. 

Erciş’te TOKİ ve Kentsel dönüşüm konularından dolayı mağduriyet yaşayan halkla bir araya gelen Kurukcu, iktidarın böylesi önemli konuları ancak seçimden seçime gündemine aldığını hatırlatarak CHP’nin iktidara gelmesi halinde bu sorunlara kalıcı ve kesin çözüm bulunacağını kaydetti.

Kurukcu ziyaretlerinin ardından yaptığı açıklamada, ‘’Halkımız biraz daha sabretsin. Biliyoruz sabredecek güçleri kalmadı ama bu yorgunluk artık son bulacak 25 Haziran’da halkımız yeni bir sabaha uyanacak” şeklinde konuştu.
Kurukcu, Ramazan Bayramı dolayısıyla bütün Van halkının bayramını tebrik ederek Ramazan bayramından bir hafta sonra ikinci bir bayram yaşayacaklarını söyledi.

 

 

Kaynak: Editör:
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı