Haber Detayı
20 Haziran 2017 - Salı 10:43
 
TARAFTARLAR LOKAL İSTİYOR
Van Büyükşehir Belediyespor'un fanatik taraftarlar grubu olarak bilinen Kara Kobralar Taraftarlar Derneği Başkanı Ercan Dülger, derneklerinin bir lokalinin olmadığını belirterek, "Özellikle taraftarlarımızın gidip oturup çay içeceği bir mekân yok. Büyükşehir Belediyesi'nden bir lokal talebinde bulunuyoruz. Çalışmalarımızı kahve köşelerinde değil, kendi lokalimiz de yapmak istiyoruz" diye konuştu.
Vanspor Haberi
TARAFTARLAR LOKAL İSTİYOR

Rıdvan Can

 

Büyükşehir Belediyespor taraftarları Karakobra Taraftarları Derneği Başkanı Ercan Dülger öncülüğünde bir araya geldi. Vali İbrahim Taşyapan ve Van Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Yalçın ve Van Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Abdullah Çalım'a seslen taraftarlar çalışmalar ve toplantılarının kahve köşelerinde değil, taraftarlara ait lokalde yapmak istediklerini dile getirdiler.

 

Dülger, gazetemize yaptığı açıklamada "Yıllardır Van Büyükşehir Belediyespor'un gerek deplasman gerekse iç saha maçlarında hep takımın yanında olduk. Desteklerimiz yeni sezonda da devam edecek. Valimiz ve Başkan Vekilimiz Sayın İbrahim Taşyapan, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Yalçın ve Van Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Abdullah Çalım'dan taraftarlar için lokal istiyoruz" dedi. 

 

Yetkililere çağrıda bulunan Dülger; "Şu anda herhangi bir lokalimiz ve büromuz yoktur. Derneğin resmi işlerini evden veya kahve köşelerinde takip ediyoruz. Yetkililerimizden tek talebimiz lokaldir. Kara Kobra Taraftarı ve Vanspor sevdalılarının bir çatı altında toplanmasıdır" ifadelerini kullandı.

Kaynak: (VANSESİ) - VANSESİ GAZETESİ Editör:
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı