301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
16 Mayıs 2018 - Çarşamba 14:41
 
TURNUVANIN EN CENTİLMEN ÖDÜLÜ YILMAZ'A
Fanatic Tour tarafından Of'lu spor adamı Nurettin İnan anısına bu yıl dokuzuncusu düzenlenen Masterler turnuvasında en centilmen futbolcu ödülü Van Masterler takım kaptanı Zeki Yılmaz'a verildi.
Van Haber Haberi
TURNUVANIN EN CENTİLMEN ÖDÜLÜ YILMAZ'A

Rıdvan Can

 

Türkiye'de sportif anlamda başarılı organizasyonlara imza atan Antalya Masterler Derneği Başkanı ve Fanatic Tour Genel Müdürü Mehmet Hakan Onkur ve yönetiminin iş birliği ile 8-14 Mayıs tarihlerinde Antalya Kremlin Place Otel'de düzenlenen Uluslararası Masterler futbol turnuvasına Türkiye'den 40 yurt dışından ise 10 takım katıldı. 50 takımın kıyasıya mücadele ettiği turnuvanın şampiyonu Kocaelispor Master takımı olurken, Turnuvanın en centilmen futbolcu ödülüne Van Masterler takım kaptanı Zeki Yılmaz layık görüldü. Yılmaz'ın ödülünü Van Masterler takımının deneyimli kalecisi Metin Şevgin aldı.

Van Masterler Derneği kurucularından ve takım kaptanı Vanspor'un ise efsane futbolcularından Vanlı teknik adam Zeki Yılmaz, bu tür organizasyonlarda ilimizi temsil etmenin güzel bir duygu olduğunu dile getirerek, "Öncelikle bizleri her yıl olduğu gibi bu yılda bu önemli uluslar arası futbol turnuvasına Antalya'ya davet eden başta Antalya Fanatic Tour Genel Müdürü Sayın Mehmet Hakan Onkur olmak üzere Fanatic Tour yönetimine Van Masterler adına teşekkür ediyorum. Bu ödüle layık olmak elbette güzel, Van adına ve takım arkadaşlarımın adına onur verici. Belki şampiyon olamadık, ama turnuvaya katılan 50 takım arasında yüzlerce futbolcu arasında centilmenlik ödülü almak gurur verici" dedi.

Kaptan Yılmaz, Fanatic Tour'un düzenlemiş olduğu uluslar arası futbol turnuvasında fair play çerçevesinde mücadele ettiklerini, önemli olan Van'ı böyle önemli organizasyonlarda en iyi şekilde temsil etmek olduğunu dile getirdi.

Van Masterler Derneği Başkanı Enver Azbay ise, "Antalya Fanatic Tour sahibi ve Antalya Masterler Derneği Temsilcisi Mehmet Hakan Onkur ve yönetiminin düzenlemiş olduğu uluslar arası futbol turnuvasına bu yılda Van Masterler adına katıldık. Van'ı temsilen katıldığımız turnuvada her yıl olduğu gibi bu yılda hedefimizi şampiyonluk olarak belirlemiştik. Bu yılda nasip olmadı. Turnuvada bizleri onure eden Antalya Fanatic Tour sahibi Sayın Mehmet Hakan Onkur ve yönetimine teşekkür ediyorum. Turnuvada Van Masterler formasını giyen tüm futbolcu kardeşlerimi canı gönülden kutluyorum" dedi.

Kaynak: Editör:
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı