Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
29 Mayıs 2020 - Cuma 16:42
 
UNUTULAN HAYATIN KAHRAMANI
Köşe Yazıları Haberi
UNUTULAN HAYATIN KAHRAMANI

 Birçoğumuz o gün dışarıdaki işlerimizi bitirip akşam evimize alın terimiz kurumadan sıcacık ekmeği götürmenin heyecanıyla evinin yolunu tutmuştuk. Dünyanın dört bir yanını etkisi altına alacak virüsten habersiz bir şekilde.

 Birçoğumuz uzun zamandır görmediğimiz eşimizle, dostumuzla küçük, sakin ve huzur veren müziği ile cafede geçirdiğimiz vaktin sıcak sohbetle, samimi gülüşlerle süslenmesinden sonra ufak ama bir o kadar tatlı yorgunlukla evinin yolunu tutmuştu ilerde aynı evde bile olan aile üyelerinin arasına mesafe koyduracak olan virüsün ortaya çıkışından habersiz bir şekilde.

Birçoğumuz gelecekte daha rahat yaşayabilmek için sabahın ilk ışıklarıyla başlayıp akşamın son demlerine kadar çalışmanın verdiği yorgunlukla arkasına yaslanmıştı ilerde en çok sevdiğimiz şeylerden bizi mahrum edecek olan virüsten habersiz bir şekilde.

 Birçoğumuzun annesi akşam ailecek geçirilen en güzel vaktin yemeğini ocağın üzerindeki o mis gibi sıcacık aşını son kez karıştırarak yanımıza gelip rahatça oturdu ilerde her gün gönül rahatlığıyla yaptığı yemekleri artık tereddütle yapmasına neden olacak virüsten habersiz bir şekilde.

YAZININ DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: Editör:
Etiketler: UNUTULAN, HAYATIN, KAHRAMANI,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı