301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
05 Mayıs 2019 - Pazar 14:19
 
VAN ATATÜRK LİSESİ MEZUNLARI BULUŞTU
Van Atatürk Lisesi 1963-1964 yılı mezunları, okul arkadaşlarıyla İstanbul Şile'de bir araya geldi.
Van Haber Haberi
VAN ATATÜRK LİSESİ MEZUNLARI BULUŞTU

Burhan Ergin

 

Türkiye'nin farklı illerinde hayatlarını idame ettiren Van Atatürk Lisesi 1963-1964 yılı mezunları İstanbul Şile Ağva'da bir araya gelerek, okul yıllarında yaşadıkları anıları tazeledi. Ticaretten-politikaya, bürokrattan-idareciye görev yapan Atatürk Lisesi mezunları okul arkadaşlarıyla bir araya gelmekten gurur duyduklarını belirterek, programı düzenleyenlere teşekkür ettiler. Organizasyonu düzenleyen Burhanettin Gülte ve Haşmet Sırrı Akşener, birlikte öğrenim gördükleri okul arkadaşlarıyla bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını söylediler.

Buluşmanın güzel geçtiğini, anıları canlandırdıklarını ifade eden Hikmet Kandemir ise, "Van Atatürk Lisesi 1963-1964 mezunları olarak İstanbul'da bir araya gelerek güzel vakit geçirdik. Arkadaşlarımızla buluşmanın heyecan ve mutluluğunu yaşadık. Organizasyon çok güzel oldu. Anılarımızı tazeledik, güzel memleketimiz Van ile ilgili sohbetler yaptık. Geleneksel hale gelen buluşmamızın amacı, arkadaşlar arasında sevgi bağlarını güçlendirmektir. Sevgi, saygı ve dostluk bağlarının eşlerimiz ve çocuklarımız tarafından da sürdürülmesini istiyoruz. İnşallah seneye 56. yıl buluşmamızı gerçekleştireceğiz" dedi.

Buluşma etkinliğine Haşmet Sırrı Akşener, Sadettin Çabuker, Ali Sani, Burhanettin Gülte, Serap Alpay (Fortacı), Hikmet Kandemir, Ali Samim Özer, Hicabi Temur, Erbabinin Bayındır, Kemal Altaylı, Yılmaz Alpay, Birol Alpay ve eşleri, Sami Özfırat katıldı.

Van Atatürk Lisesi mezunları sohbet ederek bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: VAN, ATATÜRK, LİSESİ, MEZUNLARI, BULUŞTU,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı