301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
01 Mayıs 2019 - Çarşamba 15:13
 
VAN KORUMA KURULU TOPLANDI
Denetimli Serbestlik Kanuna göre oluşturulan Koruma Kurulu Nisan 2019 ayı olağan toplantısını Koruma Kurulu Başkanı C.Savcısı Erdem Erdoğlu Başkanlığında gerçekleştirdi.
Van Haber Haberi
VAN KORUMA KURULU TOPLANDI

Evren Doğruer

Koruma Kurulu toplantısına İl Milli Eğitim Müdürlüğü adına Ömer Çevik, İşkur İl Müdürlüğü adına Ali Arslan, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü adına Cahit Eldemir,  Denetimli Serbestlik Müdürü Cihat Çanak, Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Mecit Demirci, Van Barosu Adına Rabia Özgekçe, İpekyolu Sosyal Yardımlaşma ve dayanışma Vakfı adına M.Ali Şalem, İzleme Kurulu Başkanı Lütfü Polat, Ziraat Bankası Müdürü Veysel Murat Tuncer, Edremit Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı adına Yavuz Pazarbaşı ve Yardımseverler Derneği Başkanı Ahmet Sinan Atmaca katıldı.

Toplantı sonrası yapılan açıklamada, “Kurula müracaat eden eski hükümlülerin talepleri görüşülerek ilgili kurumlara yönlendirilmesine karar verilmiştir. Ayrıca Koruma Kurulunda Denetimli Serbestlik tedbiri altında iken Devlet Tiyatroları ile yapılan protokol kapsamında İnsanoğlu adli tiyatro oyununda rol alan 4 yükümlünün iş ve maddi yardım talebi ile ilgili olarak Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile Van İşkur Müdürlüğüne yönlendirilmesine karar verilmiştir. Maddi durumu iyi olmayan yükümlülere Ramazan gıdası yardımı yapılması hususunda Kızılay ve Sosyal Yardımlaşma Vakıflarından talepte bulunulmuştur” ifadelerine yer verildi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: VAN, KORUMA, KURULU, TOPLANDI,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı