301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
18 Aralık 2018 - Salı 13:56
 
Van TSO yönetiminden B.Belediyespor’a destek
Van Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeleri, Vanspor’a destek olmak amacıyla 110 adet kombine bilet aldı.
Vanspor Haberi
Van TSO yönetiminden B.Belediyespor’a destek

Vansesi Haber Merkezi

Van TSO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Faruk Biner başkanlığında toplanan Van TSO Yönetim Kurulu, Van Büyükşehir Belediyespor Kulübüne destek olmak amacıyla 110 adet kombine bilet almaya karar verdi. Kendi kişisel çabaları ile yapılacak destek ile her bir yönetim kurulu üyesi tanesi 600 liradan 10 adet kombine bileti alırken, toplamda 11 yönetim kurulu üyesi 110 kombine bilet almış oldu. 66 bin lira tutarındaki kombine bilet ücretleri Van Büyükşehir Belediyespor Kulübüne teslim edilecek. 

Başkan Vekili Faruk Biner, Van Büyükşehir Belediyespor’un kent için önemli bir spor kulübü olduğunu belirterek “Van TSO Yönetim Kurulu olarak kendi imkanlarımızla bu desteği sağlıyoruz. Hepimiz bu kentte yaşıyoruz. Bu kent için yapılacak her çalışmada elimizi imkanlarımız ölçüsünde taşın altına koyuyoruz. Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarıma teşekkür ederim. Ortak bir amaç için ortak hareket ettiğimiz için. Umarım Van Büyükşehir Belediyespor’a gereken destek sağlanır, gerekli ilgi gösterilir. Sonuçta Van adıyla biliniyor. Hepimizin ortak amacı Van ve Van’a katkı sunmak” 

Van Büyükşehir Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi Ekrem Yalçın’da Van TSO yönetim kurulu toplantısında hazır bulunarak verilen destek için teşekkür etti. 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Van, TSO, yönetiminden, B.Belediyespor’a, destek,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı