301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
10 Ağustos 2018 - Cuma 14:22
 
Van Yeminli Tercüme Bürosu
Yaşam Haberi
Van Yeminli Tercüme Bürosu

Van Yeminli Tercüme Bürosu

 

Protranslate.net Van yeminli tercüme bürosu ile online olarak hizmet sunmaktadır. Protranslate.net platformu aracılığıyla online olarak oldukça basit ve hızlı bir şekilde tercüme hizmeti alabilirsiniz. Van  tercüme bürosundan hizmet alabilmek için tek yapmanız gereken protranslate.net platformu üzerinden ücretsiz bir şekilde üye olmak. Bu sayede hiç yorulmadan, ekstra bir çaba harcamadan evinizden, ofisinizden, okulunuzdan istediğiniz herhangi bir belgeyi tercüme ettirebilirsiniz.

 

Protranslate.net Van yeminli tercüme bürosu ile online olarak hızlı bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Hukuki belgelerinizi, akademik metinlerinizi, medikal raporlarınızı, teknik veya mühendislik dökümanlarınızı uzman tercüman kadromuz arasında terminolojik uzmanlık alanlarına göre dağıtıyoruz. Tercüman kadromuz göreve alınırken pek çok testten geçmekte ve hem uzmanlık alanlarına hem de tecrübe seviyelerine göre sınıflara ayrılmaktadır. Protranslate.net platformu üzerinden yapacağınız tercüme siparişlerinizde bu uzmanlık alanları ve tecrübe seviyeleri dikkate alınarak işleme alınır. Gönderimde bulunduğunuz belgenin uzmanı olan tercümanlar tarafından çevirileri yapılmaktadır. Terminolojik olarak alanında bilgili ve tecrübeli tercüman kadromuz kısa bir süre içerisinde belgenin çevirisini yapmaktadır.

 

Zaman zaman tercüme için belge gönderen kişilerin ekstra tercihleri olabiliyor. Protranslate.net üzerinden yapacağınız tercüme işlemlerinde dilerseniz profesyonel tercümenin yanı sıra yeminli tercümeyi tercih edebilirsiniz. Tıpkı profesyonel tercüman kadromuzda olduğu gibi yeminli tercüman kadromuzda da tercümanlarımız uzmanlık alanlarına göre ayrılmışlardır.

 

Ayrıca protranslate.net platformu üzerinden dilerseniz noter onaylı bir tercüme de edinebilirsiniz. Protranslate.net Van yeminli tercüme bürosu aracılığıyla online olarak vereceğiniz tercüme siparişlerinizde noter onayı isteğinde bulunarak belgenizi noter onaylı olarak edinebilirsiniz.

 

Buna ek olarak belgenizi yurtdışında bir işlem için kullanacak olursanız apostil belgesi isteğinde de bulabilirsiniz. Bu belge sayesinde belgenizin yurtdışında da geçerliliği olacaktır. Ancak apostil talebinde bulunabilmeniz için çeviri siparişinde bulunduğunuz belgenin Türkçe’den diğer dillere çevrilecek olması gerekmektedir. Protranslate.net platformunun kalitesini ve güvenilirliğini denemek adına kısa bir belgenizi ücretsiz olarak tercüme ettirebilirsiniz.

 

Protranslate.net platformu üzerinden yaptırdığınız çevirilerin daha sonra proofreading aşamasında Kalite Yönetim Ekibi tarafından kontrolü yapılmakta ve gerekli düzeltmeler üzerinde çalışılmaktadır. Teslim sürecinde ise dilerseniz kargo ile dilerseniz online olarak belgenizi teslim alabilirsiniz.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Van, Yeminli, Tercüme, Bürosu,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı