Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

SANA YÜKLEDİĞİM ANLAM
VAN DENİZİ
VAN'LI
Van dostu Yavuz Donat
KİLİM
Haber Detayı
24 Ocak 2020 - Cuma 18:02
 
VANLI SANATÇI AHESTE PROGRAMIYLA TRT MÜZİKTE
Vanlı Sanatçı Ünal Zorer ve Yaprak Sayar'ın TRT Müzik kanalında birlikte sunduğu Aheste müzik eğlence programının ilk bölümü cumartesi (yarın) akşamı saat 21:30'da ekrana gelecek.
Van Haber Haberi
VANLI SANATÇI AHESTE PROGRAMIYLA TRT MÜZİKTE

Vansesi Haber Merkezi

 

Sunuculuğu ve yapımcılığını Türk Halk Müziği Sanatçısı Vanlı Ünal Zorer ve Yaprak Sayar'ın yaptığı 'Aheste' müzik eğlence programı her hafta cumartesi günü saat 21:30'da TRT Müzikte canlı yayınlanacak.  Profesyonel orkestra eşliğinde türkülerin ve ezgilerin okunacağı, kültürel ve folklorik muhabbetlerin konuşulacağı "Aheste" programının ilk bölümü cumartesi (bugün) akşamı

Saat 21:30'da izleyicilerle buluşacak

Her programda Van'ı ve Van'ın zengin kültürünü, türkülerini anlatan ve seslendiren Ünal Zorer, İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Devlet Konservatuarı Ses Eğitimi Bölümü'nden mezun oldu. İstanbul Büyükşehir Belediyesi THM topluluğu sunucu ve ses sanatçısı olarak görev yapan Zorer, tüm Vanlıları her Cumartesi günü saat 21:30'da başlayacak olan canlı programı izlemeye davet etti.

Programda şarkılar ve türküler aynı sahnede bir araya geliyor; büyülü sesiyle Yaprak Sayar ve güçlü yorumuyla Ünal Zorer, tadına doyulmaz bir müzik şöleni sunuyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: VANLI, SANATÇI, AHESTE, PROGRAMIYLA, TRT, MÜZİKTE,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı