301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
12 Şubat 2018 - Pazartesi 17:56
 
Vanlı şairlerden şiir dinletisi
İstanbul'da Van Dernekleri Federasyonu tarafından düzenlenen Gönlümdeki Memleket Van Gecesi Şiir dinletisinde Vanlı şair ve yazarlar şiirleriyle mest etti. Van Şairler ve Yazarlar Birliği (VAYAB) Kurucu Başkanı Yaşar Adıyaman, şiir dinletisinin çok güzel geçtiğini belirterek, etkinliklerinin süreceğini kaydetti.
Van Haber Haberi
Vanlı şairlerden şiir dinletisi

Burhan Ergin

 

İstanbul Eyüp Sultan Kültür ve Sanat Merkezinde düzenlenen şiir dinletisine Van Dernekleri Federasyonu Başkanı Fevzi Donat, Genel Sekreter Orhan Ayyıldız, başkan yardımcıları Fetullah Kardaş, Mehmet Zeki Aygün, yönetim kurulu üyeleri İhsan Tuncil, Burhan Süpürgeci, Erciş Dernek Başkanı Şemsettin Şahan, Vanlı şairler ve yazarlar katıldı.

 

 

Van Dernekleri Federasyonu'nun katkılarıyla Pazar günü İstanbul'da düzenlenen şiir dinletisinde Vanlı şair ve yazarlar sahne aldı. VAYAB Başkanı Adıyaman, Van Dernekleri Federasyonu Başkanı Fevzi Donat ve federasyon yönetimine katkılarından dolayı teşekkür ederek, "Van Dernekleri Federasyonu tarafından düzenlenen şiir dinletimiz son derece güzel geçti. Vanlı şair ve yazarlarımız sahnede şiirlerini okuyarak, dinleyenleri mest etti. Bizleri İstanbul'da ağırlayan Fevzi Donat ve yönetimine sonsuz teşekkür ediyorum" dedi.

 

 

Kurucu Başkan Yaşar Adıyaman, söz konusu dinletiye, kendisinin yanı sıra; Vansesi Gazetesi yazarımız Ümran Öztürk, Mehmet Feyat, Fesih Vural Ümit Kayaçelebi, Aydın Altay, Gökmen Sakin, Yavuz Yavrutürk, Mustafa Işık, Latif Bakış, Burhan Şahiner, Hakan Pütün, Muhsin Öztopçu, Nuran Benli, Songül Altınkaynak ve Barış Kul gibi isimlerin katıldığını söyledi.

 

 

Öte yandan Van Dernekleri Federasyonu Başkanı Fevzi Donat, Vanlı şair ve yazarlara plaket takdim etti.

 

Kaynak: Editör:
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı