301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
10 Mayıs 2019 - Cuma 15:50
 
VASKİ Genel Müdürü Demir, su kaynağını inceledi
Van Su ve Kanalizasyon İdaresi (VASKİ) Genel Müdürü Şeref Demir, kuruma ait tesislerde inceleme yaparak yetkililerden bilgiler aldı.
Van Haber Haberi
VASKİ Genel Müdürü Demir, su kaynağını inceledi

Çalışanlarla da bir araya gelen Demir, VASKİ’ye bağlı tesislerdeki çalışmaları da kontrol ederek durum hakkında teknik ekiplerle görüşmeler gerçekleştiriyor. Gürpınar ilçesinden Van’a içme suyu sağlayan Bejingir su kaynağına giden Demir, burada detaylı incelemelerde bulunarak, personellerden titizlikle çalışmalarını devam ettirmeleri konusunda talimat verdi. Beraberindeki heyet ile birlikte su kaynağında durum değerlendirmesi yapan VASKİ Genel Müdürü Şeref Demir, “Van, kaynak suyu kullanan ender illerden biridir. Bejingir su kaynağımızı da iyi bir şekilde korumak zorundayız. Halkımızın sağlıklı su içmesi için yapılan çalışmalar kesintisiz devam edecektir” dedi. 

Demir, Bejingir su kaynağındaki incelemelerinden sonra, su kaynağı alanına yapılan er meydanı ve mesire alanını da gezdi 
İncelemelere Bilgi İşlem Dairesi Başkanı Mehmet Nuri Yavuz ve İçme Suyu Dairesi Başkanı Rahmi Akkol ve teknik ekip de katıldı. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: VASKİ, Genel, Müdürü, Demir,, su, kaynağını, inceledi,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı