301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
18 Nisan 2019 - Perşembe 14:55
 
Voleybol Türkiye Finali Grup Eleme Müsabakaları devam ediyor
Gençlik ve Spor Bakanlığı Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen 33. İller Arası KYK Voleybol Türkiye Finali Grup Eleme Müsabakaları Van’da devam ediyor.
Van Haber Haberi
Voleybol Türkiye Finali Grup Eleme Müsabakaları devam ediyor

Van Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün ev sahipliği yaptığı voleybol müsabakaları, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Spor Kompleksinde 7 ilin katılımıyla başladı. Müsabakalarda Iğdır, Ağrı, Van, Bingöl, Muş, Kars ve Bayburt’tan katılan takımlar mücadele edecek. Devam eden müsabakalarla ilgili bilgi veren Van Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Yalçın Özdemir, turnuvaya 7 ilden 110 sporcu ve idarecinin katıldığını belirtti. Bugünden itibaren final müsabakalarının oynanacağını ifade eden Şube Müdürü Özdemir, “Yaklaşık 5 gün sürecek olan bu turnuvamızda, müsabakalarımız devam etmektedir. Sporcularımız bir gününü rekreatif anlamında ilimizin tarihi ve turistik yerlerini gezmek ve buradaki öğrencilerle kaynaşma anlamında kullandılar. Diğer 4 gününde ise müsabakalar yapılıyor. Turnuvaya 7 ilden yaklaşık 110 sporcu ve idareci katıldı” dedi. 

Öğrencilerin hem gezi hem de sportif faaliyetlerini dolu dolu geçirmesi amacıyla ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini dile getiren Özdemir, sözlerini şöyle sürdürdü: “Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğümüzün düzenlediği bu müsabakalar her yıl yapılmaktadır. Biz bu branşlardan sadece bir tanesine ev sahipliği yaptık. Yurtlarda kalan öğrencilerimizin kendi alanındaki dayanışmaları, sportif faaliyetleri, kaynaşmaları, bir araya gelmeleri ve belki de hayatları boyunca anlatacakları bir anı olacaktır. Öğrencilerimiz burada hem gezi hem de sportif faaliyetler anlamında dolu dolu günler geçirdiler.”iha 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Voleybol, Türkiye, Finali, Grup, Eleme, Müsabakaları, devam, ediyor,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı