301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
10 Ağustos 2018 - Cuma 09:33
 
YALÇIN AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ
Van Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Yalçın’ın kızı Seda Yalçın ile işadamı Osman Demir’in oğlu Murat Demir önceki gün Kayseri’de gerçekleşen düğün töreninde dünya evine girdi. Düğün törenine çok sayıda davetli katıldı.
Van Haber Haberi
YALÇIN AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

Rıdvan Can 

Kayseri Büyükşehir Belediyesi eski genel sekreteri, Van Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Yalçın’ın kızı Seda Yalçın ile iş adamı Osman Demir'in oğlu Murat Demir Kayseri’de yapılan düğün töreniyle hayatlarını birleştirdi. Düğün töreninde davetliler doyasıya eğlendi. 

Düğün törenine Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Murat Zorluoğlu, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, VASKİ Genel Müdürü Ali Tekataş, Ak Parti İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, Van Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Servet Yenitürk ve çok sayıda davetli katıldı.

Yalçın ve Demir aileleri gelen davetlilerle tek tek ilgilenerek ‘hayırlı olsun’ dileklerini kabul etti. Gecede konuşan Van Büyükşehir Belediye Genel Sekreteri Mustafa Yalçın, "Bu mutlu günümüzde gerek Van’dan, gerekse Kayseri’den katılarak bizleri onurlandıran tüm dostlarımıza Yalçın ve Demir aileleri adına çok teşekkür ederim” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı